1. Sýr je drahej. Nevíte, jak se to stalo, protože doma bylo vždycky sejra habaděj, ale upřímně? Nevíte, jestli se vám chce dávat celej čedar za jeden čedar. (Ha ha.)
 2. Česká soda a Scary movie vlastně nebyly tak vtipný. Vážně. Zkuste se na to někdy podívat jako na celek, nejenom best of na YouTube. Bolí to.
 3. Není možný mít víc než tři kamarády. Jasně, budete mít pořad bambilion známých, ale kamarády, se kterými se reálně stýkáte, můžete mít tak dva až tři protože…
 4. … na nic není čas! Domů se dostanete z práce v šest večer, něco sníte, je sedm a to už nemá smysl nic rozjíždět. Takže míst toho, abyste začali pracovat na své knížce nebo motorce nebo podcastu, tak si radši zapnete telku. Už nemá smysl nic rozjíždět. A navíc…
 5. … jste stejně moc unavení na cokoli! Vstávate za tmy, domů chodíte za tmy a i když NÁHODOU přes den svítí slunko, vy ho vidíte z kanceláře. A o víkendech chcete nabrat síly a to neuděláte nikde venku, chcete být doma. Takže…
 6. … žádnej dospělej člověk nestíhá filmy a seriály. Stíháte jeden dva seriály a tak jeden film měsíčně. A to ještě pokud nemáte děti. Pokud máte děti, stíháte jeden díl Přátel za měsíc.
 7. Což je pro vás sci-fi seriál, protože čerství třicátníci ve velkým bytě, kteří každý mají alespoň pět kamarádů… HA HA HA HA HA…
 8. Dvacet tisíc korun nejsou žádný prachy. Jako jo, když je najdete na ulici, neurazíte se. A může za ně bejt nová lednice a píchnou, když je potřeba. Ale upřímně? Nekoupíte za to ani auto, ani televizi a možná ani jeden nájem. Aspoň, že se o něj dělíte s partnerem.
 9. Epické RPG videohry stojí za prd. Jednak nic nedorovná vaši Neverwinter Nights nostalgii a jednak… KDO MÁ JAKO ČAS HRÁT NĚCO, CO TRVÁ STO PADESÁT HODIN?!
 10. Jste loser! Technicky vzato nejste, na světě jsou miliardy lidí, kteří jsou na tom hůř než vy, v republice jsou miliony lidí, kteří jsou na tom hůř než vy. Ale vám se na facebooku zobrazujou jen lidi, kteří jsou každej měsíc v Dubaji, každej druhej měsíc ve Státech a dvakrát ročně v Alpách.
 11. Chodit k doktorovi je potřeba. Víme, že od vašich patnácti až do osmadvaceti to vypadalo, že jste nesmrtelní, ale nejste. Prostě vás bolí žaludek/záda/hrudník/hlava… musíte k doktorovi. Už je to tak.
 12. To jediné, co vám zbylo je ČILICHILI. Ale nebojte. My jsme tady pro vás.