1. Vyexuje pivo…

Ať si kdo chce co chce říká, buchta, co do sebe kopne pivko na ex, je prostě sexy. A je hned poznat, že nezkazí žádnou legraci… a že něco vydrží. A tak vůbec.


2. Neprudí

Čert ví, kde se vzal ten typ holek, co jim nic nevoní. To kyselo je moc kyselý a proč to vlastně neni radši sushi a vůbec a sluníčko jim svítí na chleba blbou stranou. No a děvče, které si v jednom kuse na něco nestěžuje, to pak má s náma klukama snadný.


3. Nevyčítá

Jasně, každýmu se nám sem tam něco nepovede. Ale abychom pak každou chybu měli celý zbytek života na talíři, o to nikdo nestojí. Velkorysá děvčata jsou cool. Cool as fuck, jak říká britská královna.


4. Umí alespoň jeden super vtip

Veselá mysl, půl zdraví. Takže holka, co se ráda směje a ráda rozesmívá ostatní, bude nejmíň z poloviny zdravá. A taky s ní bude legrace. Takže dokonalý spojení příjemnýho s užitečným.


5. Dokáže si říct o to, co chce

Tajuplné jinotaje vás dozajista mohou vzrušovat a snažit se vyluštit, po čem dotyčná touží, se může jevit nějaký čas jako celkem fajn zábava. Ovšem čeho je moc, toho je příliš. A tak má holka, která si dovede říct, po čem její srdce prahne, další bod k dobru.


6. Byla na hudebním táboře

Znalci vědí. A pokud nevíte, stačí vám snad říct, že na hudebních táborech získávají děvčata tu nejlepší průpravu do života. A kromě toho se tam mohou naučit hrát i na nějaký hudební nástroj.


7. Umí pískat na prsty

Hvízdání na prsty je super skill a když umí hezká holka dobře hvízdnout, chlapi jí padají k nohám po desítkách. Schválně si to někdy vyzkoušejte.


8. Umí se vypravit z domu do pěti minut

Jasně, pánové mohou namítnout, že žádné takové děvče neexistuje. My ale v redakci víme své. Anebo spíš tak trochu doufáme…


9. Pozve vás na drink

Zvykové právo je zvykové právo a jako takové říká, že zvát by měl vždycky spíš muž ženu. A taky to tak většinou je. O to překvapivější a osvěžující je, když dívka kašle na genderové rozdělení a prostě vás pozve na panáka. Aspoň to pak můžete otočit.


10. Když se neváhá zaprasit jako dobytek

Čistota je samosebou krásná a záslužná věc a nikdo nechce randit s žádnou špindírou. Jenže když vás uprostřed letního fesťáku chytne déšť a holubička zase chytne hysterák, že si zabahní ty nové tenisky a gatě, máte po náladě.


11. Umí řídit

Nejde samo sebou jen o řízení, ale hlavně o takové ty stereotypní role… chlap dělá tohle, ženská zase tamto… ono to zaklínání pohlavím bejvá často docela obyčejná výmluva. A když vaše holka dorazí autem, na motorce nebo třeba na traktoru, srdce vám zaplesá.


12. Když vás pozve k sobě domů

My kluci se sice tváříme, jaký nejsme borcí, ale občas si prostě netroufáme o něco říct, požádat, něco navrhnout. Určitej typ holek tahle nesmělost otráví. Ale když máte co do činění s opravdu super holkou a ona o vás má zájem, prostě vás čapne za ruku a odtáhne tam, kam chce(te) a potřebuje(te).