Rodit

Devět měsíců neustálého spamování vaší rostoucí dělohy, břicha a nateklých nohou neprospěje nikomu. I když jako antikoncepce dobrý.


Vařit

Zatímco vaši kámoši na koleji přežívají na párcích vařených v rychlovarce, vy si postujete jednu šlichtu za druhou z nové trouby od Bosche. Zkuste si někdy frknout na profil pochoutkáč na papírovém tácku a taky vás přejde chuť. Ve skutečnosti je to možná lepší než ta vaše smetanová karbonára.


Pařit

Co večer nasdílíte, to byste si ráno za rámeček nedal. Na párty proto raději s třicetři-pádlem, nepřijdete tak o smartphone ani o společenskou prestiž, jestli se tomu na FB dá říkat takhle.


Sebezpytovat se

Jasně, už nikdy nebudete pít. A rozhodně už nikdy nepůjdete do vztahu. A do zvířete. A do dalšího dítěte. A do dovči v Turecku. A založte si na to vlastní FB skupinu, tam si budete notovat a štvát se navzájem s ostatními.


A rozhodně ne učit se na zkoušku

Všechny akorát prudíte, výpisky a poznámkami k výpiskám. Schválně jakej je poměr těch, co to daj (a pak se vytahujou) a těch, co to nedaj a vytahujou se o půl roku později.


Hledat si kamarádky

Oslovat cizí kočičky skrze facebook je fakticky zoufalství. Pokud v tom přesto chcete pokračovat, vyhoďte to přetuňený auto z profilovky a omezte všem přístup na seznam přátel (kočiček, co se nechytly).


Být ve vztahu

Hodit se na FB ofiko do vztahu je možná lehké, ale schválně jak dlouho budete ve vztahu na FB i po rozchodu mimo FB. Akorát tím zabijete další potenciální neFB vztah.


Rozcházet se

Frajeři to hodí na její zeď ve formě memu nebo ještě líp – gifu. Zbabělci to udělají přes messangera. Jedno jako druhý.


Psát diplomku

Všichni to dělali, takže s vámi můžou soucítit. Ale jestli vám do odevzdání za dva dny chybí ještě deset normostran, tak to není frajeřina. To jste prostě lamky. A nikoho to nezajímá.


Statusovat

Pamatujete ty začátky, kdy jste pětkrát denně všem sdělovali, co zrovna děláte a na jakou chujovinu se chystáte? A pak to období ticha, kdy jste nechápali permanentní výlevy ostatních? Tak proč jste se k tomu zase vrátili?


Stalkovat

Zapomeňte na to. Nikdo se to sice nedozví, ale rozhodně vám to nijak nepomůže. Akorát zjistíte, že se vaše bejvalá teď má stokrát líp, než když jste ji brousili vy.


Cokoli přispívat

Nepřispíváte, nic nezkazíte.