1. Jsem švorc. Říkáte, zatímco si mícháte dřevěnou tyčkou svoje super grande mocca cocca soya malinovo-tykvové frapuccino do půllitru. Nejste švorc. Švorc jsou lidi z Konga a Karlovarského kraje. Vy ne.
 2. Tohle je nejhorší práce na světě. Říkáte, když musíte vyplnit excelovou tabulku nebo přepisovat rozhovor z diktafonu do textu. Není to nejhorší práce na světě. Jsou lidi, kteří odklízejí mrtvá těla, těží uhlí nebo prodávají v Lidlu. Bože!
 3. Tyhle vedra se nedaj vydržet. Mektáte a otíráte si čelo papírovým kapesníčkem, zatímco o pár set kilometrů dál na jih se jenom vedrem sama zapaluje vegetace.
 4. Ta zima už se nedá vydržet. Jo?! A věděli jste, že Inuité dávají věci do ledničky proto, aby jim nezmrzly?!
 5. Už jsem na tohle stará. Říká krásná osmadvacetiletá žena z PR agentury a směje se. Přestane. Až bude doopravdy stará.
 6. Včera jsem měla depresi. Neměla. Deprese není něco, co máte večer a ráno ne. Deprese je nemoc, o který jen tak hala bala nevykládáte u kávovaru. Už proto, že nevíte, jestli ten člověk u kávovaru depresemi taky netrpí. Liskněte si.
 7. To hlavně vůbec nezapadá do paradigmatu. Vzdych.
 8. Nebuď podpantoflák! Halasíte a objednáváte další rundu panáků. Ale vaši kamarádi jdou domů, protože jste sebestředný kretén a oni by teď rádi strávili čas s někým, kdo jim je blízký.
 9. Lidi by měli konečně otevřít oči a zjistit, že žijou ve lži. A zvednout se a jít s tím něco dělat! Třeba bojovat s chemtrails tím, že budu psát komentáře na facebook!
 10. Přepni to na Primu. Co kdybych radši vypnul nejdřív televizi a pak hned tebe.
 11. To není pomluva, to je jen konstatování faktu. Že to tomu člověku nikdy nekonstatujete přímo do obličeje.
 12. Mně nevadí, když si to budou dělat doma za zavřenýma dveřma. A to je vlastně pravda. Já bych taky neměl nic proti tomu, kdyby ses se svýma názorama zavřel doma.