1. Být parta mladých, rozdivočelých lidí, kteří jedou na opuštěnou chatu v lese – ideálně chatu patřící rodičům, kteří tam 15 let nebyli, protože je na Silvestra nejspíš víc baví koukat na estrády v televizi.
 2. Dopřát si na opuštěné chatě v lese milostné dobrodružství – démoni a bubáci trpí vzhledem ke svému vzhledu zcela jistou sexuální frustrací, takže jakmile jeden na druhýho skočíte, užívejte si co nejrychleji. Je to nejspíš naposled.
 3. Vlézt na opuštěné chatě v lese do sklepa – a najít náhodou na stole otevřenou knihu, ze které náhodou nahlas, nejlépe kolektivně, přečtete pár latinských slov, o kterých nemáte páru, co znamenaj
 4. Být mladý delikvent a jet v rámci trestu pracovat na místo plné podivných vesničanů – pokud tě nerozmašíruje první kombinace několika incestů kombajnem, nejspíš skončíš v domě některého z nich. A ten vás bude mít na háku. Doslova. No co, nemáte jezdit do Brna.
 5. Běžet nahoru – pokud uslyšíte cvaknout zámek v přízemí, či jakékoliv podivné zvuky, rozhodně utíkejte nahoru, pokud jste holka, tak je důležité, aby celá akce proběhla ve spodním prádle a párkrát jste sebou na schodech plácla. Vykouklá bradavka nikdy neuškodí.
 6. Říct někomu, že se hned vrátíte – Ten se načeká.
 7. Jít s kamerou na nějaké prima místo – jako jsou katakomby, opuštěný blázinec, či dům, ve kterém údajně straší. Důležitý je natáčet vše, včetně toho, když někdo nebo něco rozseká vaše kamaráda motorovkou, protože… přece kvůli takový maličkosti nepřijdeš youtube views.
 8. Ukázat někomu fotku svých dětí – které už nikdy neuvidí tátu.
 9. Potkat kdekoliv cestou po ulici divného týpka  – a zakecat se s ním o tom, jestli chcete nebo nechcete balónek a jestli to, co cítíte jsou buráky nebo popcorn, zatímco přemýšlíte, proč se čvachtá v kanále. A jak závažnou mozkovou disfunkcí je ten chudák postižen.
 10. Mít doma dítě – které vám začne nosit divné obrázky, občas ho přistihnete, jak žere syrové maso, zvrací hřebíky, případně navrhne, že výlet do ZOO je jako fajn, ale ono by radši do města, kde už čtyřicet let hoří uhelné doly.
 11. Najít na půdě nově koupeného domu starou promítačku a pustit ji – v tom lepším případě vás posedne démon uvězněn ve filmu. V tom horším najdete závěry s nápisem CHORVATSKO 98.
 12. Být spisovatel s tvůrčí krizí – a jet s rodinkou na dovču do hotelu v horách, kde ve volném čase můžete jezdit na tříkolce a čtvrtit příbuzní sekerou.