Papercut

Opravdová klasika. Člověk si jde vyzvednout lejstra na tiskárnu a lup, už krvácí jako podsvinče. Když se vám navíc podaří trefit třeba kůžičku mezi prstama u rukou, jó, to je teprv zážitek.


Zánět karpálního tunelu

Dřív jste určitě ani netušili, že nějaký karpální tunel máte. Ale díky špatně zvolené myši a dlouhému vysedávání u počítače se o něm dřív nebo později dozvíte víc, než byste chtěli.


Šleha od nabíječky

Jak tak člověk tahá nabíječky po všech čertech, dostávají pořádně pokouřit. A to se pak nesmíte divit, když vám to nešetrné zacházení odrbaný kabel vrátí pěknou šlehou.


Frisco jizva

Na Friscu je bezva, že se dá otevřít bez otvíráku. Jenomže občas se to víčko tak nějak kousne, vy ho čapnete, trhnete do strany a rozříznete si kůži mezi palcem a ukazovákem jako máslo.


Spáleniny z mikrovlnky

Zatímco polívka je pořád vlažná, miska, ve které se ohřívá, se často v mikrovlnce pekelně rozpálí. A vy ji čapnete, a než vám to dojde, máte puchejř jako kráva.


Prst prošitý sešívačkou

Vám to možná přijde jako blbost, ale třeba zrovna mně se to stalo. Tady je audio se záznamem hlášení o zranění. Bacha, čte šéfredaktor ČILICHILI, Michal Schindler.

9

Šňůry od kompu

Pod stolem jich je vždycky habaděj, takže o nějakou dřív nebo později zakopnete stoprocentně. A pak sebou jednak seknete, druhak na sebe shodíte počítač i monitor a třeba ještě dostanete elektrickou ránu.


Zlomenej nehet

Ať už si ho otočíte naruby při otevírání plechovky s colou, nebo když se snažíte vysunout kryt na baterii v dálkovém ovladači… nehty jsou v dnešních dech v nebývalém nebezpečí.


Zip

Au. Zip je nebezpečná a zákeřná věc. Všichni víme svý. A pinďouři taky.


Čepele ponorného mixéru

Vždycky, vždycky kontrolujte, jestli je mixér vypnutý, než začnete čistit čepele. Protože jak na to jednou zapomenete, máte hnedle místo prstejčků sekanou.


trhaný Piercing

Piercing je krásná věc. Ale když se vám někde chytí, třeba za piercing někoho jiného, máte třeba z rypáku trhanec.


Páteř

Stoprocentně sedíte při práci blbě. Takže vás dřív nebo později začne ze všeho toho sezení bolet páteř. A je vlastně jedno, jestli krční, bederní, nebo obě. Všechny páteře, co máte!