1. Když chcete vidět nějakej bizár na Nově, musíte počkat na druhou ranní, až budou opakovat Kolotoč. Barrandov točí vlastní, originální a aktuální bizarnosti… a dává je po celý den!
 2. Soudkyně Barbara nám slouží jako ukazatel morálky a spravedlnosti ve světě plném zvráceností, násilí a nespravedlnosti.
 3. A soudce Alexandr nám dává naději v rovnost pohlaví.
 4. Protože Barrandov má Kateřinu Kristelovou, a kdo má Kristelovou, ten rulez. Kromě Tomáše Řepky. Ten totiž rulez vždycky. I bez Kateřiny.
 5. A když už jsme u Kateřiny Kristelové, pořad Aféry, který sdílí s Michalem Jagelkou (jménem, které jste doposud znali jen ze závěrečných titulků devadesátkových seriálů), je boží například v tom, že můžete pohoršeně vrtět hlavou nad tím, jak jsou lidé na tom světě zvrácení.
 6. Protože nás může Aleš Cibulka provést místy, která jste vždycky, ale vždycky chtěli vidět. Třeba kuchyní Mahuleny Bočanové.
 7. Taky proto, že Honza Musil je superhrdina, který dokáže tvrdě odsoudit, ale i empaticky poslouchat a vždycky má pochopení. A boží trika.
 8. A jeho pořad Nebezpečné vztahy nám dovolí cítit se sami lépe, protože nemáme poměr s přítelem naší matky ani jsme třicet let před manželkou nezapírali svou sexuální orientaci.
 9. Nedávaj tam Ohnivý kuře.
 10. Všechny ty socialistické filmy nám připomenou, jak vznikají klenoty české kinematografie. Tedy… musí se natočit hromada neklenotů české kinematografie.
 11. Ve zprávách se Barrandov neohlíží na nějakou programovou skladbu, ale sází zprávy podle důležitosti. Takže po tom, co se dozvíme, kolik vážil candát, kterého vytáhl pan Krupka z rybníka, nám moderátor s kamenným výrazem řekne: “Nastává konec světa.” A následuje reportáž o nepohyblivosti spermií. A den nato je reportáž o problému přelidnění planety. A pak zpráva o tom, že se kočce Kamile narodilo osm koťat.
 12. Pořad Kurňa, co to je? je ještě lepší než původní Kufr. Pokud se na Kufr díváte z toho samého důvodu, z jakého se na něj díváme my.
 13. A pořad Exkluziv Kateřiny Brožové je prostě top. Protože ona je top. A její nohy jsou top. Minimálně ona si to myslí, proto jsou tam vždycky tolik vidět. A když si to ona myslí, tak to tak bude. Páč ona je top.
 14. Duel Jaromíra Soukupa.