1. Kamarádíte s vrátnicí: Po ránu má každý vrátný a každá recepční ještě dost elánu na malý přátelský pokec. A všichni víme, že hned po uklízečce je to nejdůležitější člověk ve firmě.


2. Kralujete v kuchyňce: Nikdo vám nestihne vyfouknout váš oblíbený hrneček na kafe. O tom, že se vyhnete ranní frontě na kávovar, ani nemluvě.


3. Jste DJ: Dokud nepřijde někdo další, můžete si pouštět hudbu na plné koule i bez sluchátek.


4. Všechny drby víte první: Jakmile se stane nějaká pikantérie, věřte, že se o ní dozvíte, hned jak někdo další vleze do dveří.


5. Můžete jít domů dřív: A nikdo se na vás nebude tvářit blbě, protože dřete už od božího rána, to je jasný.


6. Můžete se kopat do zadku: A to i když jste se tu hodinku o samotě dloubali v nose a hráli online hry. Prostě jste přišli první a basta.


7. Půjdete brzo na oběd: Kolegové vám odpustí, že s obědem otravujete už v jedenáct, a třeba někoho z nich zlanaříte, ať jde s váma.


8. Pokud máte Swarm, checknete se vždycky první a titul majora vás dřív nebo později nemine.


9. Šéf má pocit, že se snažíte: Když k tomu ideálně čas od času přihodíte i nějaký pracovní výsledky, jste v suchu minimálně do zbytku kvartálu.


10. Stihnete se probrat: Občas možná dorazíte s ksichtem zmuchlaným jak zombie, ale aspoň vás u toho nikdo neuvidí. A v nejhorším dáte šlofíka pod stolem.


11. Z večírku můžete jít rovnou: Protáhla se vám kalba ve městě? Nevadí, prostě přijdete ještě o trochu dřív než obvykle. A než vystřízlivíte, pracovní doba uteče raz dva.


12. Máte klid: Obzvlášť pokud žijete v domácnosti s dětmi, hlasitou zvířenou nebo hlučným protějškem, je ranní pobyt v liduprázdné místnosti k nezaplacení.


13. Uděláte víc práce: Ale s tím dojmete tak maximálně workoholiky a možná vaše nadřízené.