Po vás vyjede holka vašeho kámoše

Jdete si od kamaráda vyzvednout zpátky knihu, ale on není doma. Je doma jen jeho holka v ručníku. Vyjede po vás a vy jemně, ale rázně odmítnete. Berete si knihu a odcházíte, ona pláče.


Po vás vyjede holka vašeho kámoše 2

Naopak neodmítnete a víte přesně, který stůl v kamarádově bytě byste prubli jako první.


Váš ex se vás přijde doprošovat, abyste se k němu vrátila

Vy ho nepustíte ani přes bránu na pozemek u vily, kterou vám dál váš nový absurdně bohatý, ale citlivý přítel.


Získáte telekinetické schopnosti

A použijete je k tomu, abyste každé ráno zlomili podpatek té krávě z recepce. (Pokud jste muž a líbí se vám, zlomíte jí ho silou vůle na schodech a ona vám spadne přímo do náruče. Lidé tleskají.)


Vyhrajete miliardu ve sportce

Zůstanete takoví, jací jste byli. Jen se odstěhujete někam, kde vás nikdo nezná, abyste měli klid. Dáte příbuzným a nejlepším kamarádům nějaké drobné, aby už nemuseli do konce života pracovat. A se zbytkem peněz si přiměřeně užíváte, aby nikdo nic nepoznal.


Zjistíte, že umíte číst myšlenky

Jako první ze všeho se ujistíte, jestli má váš manžel vážně rád vaši maminku. A hned potom začnete vydírat svoji šéfovou.


Celá národní fotbalová reprezentace se vyseká v autobusu

Po ošklivém faulu ze strany Argentiny jste nuceni natáhnout si dres, prokličkovat obranou pěti fotbalistů a vpálit v prodloužení vítězný gól. Váš otec je na vás poprvé v životě hrdý.


Přijde zombie apokalypsa

Jako jediný si uchováte zdravý rozum a s dodávkou plnou vody, konzerv, benzinu a zbraní se prostřílíte sídlištěm až ke své platonické lásce. Její rodiče si vás najednou zamilují.


Vaše letadlo unesou teroristé

Když se jeden z nich neopatrně postaví bokem k vám, prudkým pohybem mu vytrhnete samopal a za jásání cestujících zneškodníte zbytek únosců. Prezident vám chce na Hradě osobně předat ocenění, ale vy odmítnete, protože to by přece udělal každý.


Probudíte se superchytrý

Ráno vyhrajete miliony na burze a dopoledne přijdete do práce, nakráčíte přímo do šéfovy kanceláře a tam ho za pomoci geniálního plánu, který jste vymysleli v tramvaji, zdiskreditujete. Sám se rozhodne skončit, sbalit si svých pět švestek a přenechat vám své křeslo. Ale vy pracovat už nemusíte, takže se jen vozíte po bývalích kolezích.


Kytarista Metalliky při koncertě zakopne, zlomí si ruku a jeho kytara vám spadne k nohám, protože jste v první řadě.

Přelezete zábrany, a než k vám stihne ochranka doběhnout, vypálíte takové sólo, že lidé řvou, a zraněný kytarista vám tleská zlomenou rukou.


Zjistíte, že jste nesmrtelný

Přihlásíte se do armády a „zahynete“ na misi. Následně se můžete tajně vrátit domů a zjistit nejenom, jestli vám byla partnerka věrná, ale udělat i srdcervoucí návratovou scénu.


Cestou do práce uvidíte krásného muže, jak stojí na kraji střechy, a dav čumících lidí pod ním

Vyběhnete nahoru, i když jste v podpatcích, a přesvědčíte ho, aby neskákal. Věří vám a s pláčem vám padne do náručí. Ukáže se, že to je dánský korunní princ, který se chtěl zabít, protože už nevěřil na lásku. Prince odmítnete a pak to můžete tomu svému debilovi týden co týden omlacet o hlavu.