1. Když vás ojede tyranosaurus   obr 1

Hlavní hrdinka dinosauří „romance“ Unesena T-Rexem od Christie Sims narazí na statného tyranosaura. To ale ještě netuší, že ho nezajímá jako jídlo, ale coby objekt touhy…

2. Kanibalismem proti debilitě  obr 2

Máte IQ gumového medvídka? Nebojte, naděje umírá poslední. Tenhle literární majstrštyk vám nabízí zvýšit inteligenci jezením nadaných dětí. Tedy je možné, že autor má v jednom svazku dva různé tituly, autor obálky to ale nejspíš nepochopil.

3. Vaříme z jedu

obr 3

Maryša by zaplesala. Tahle kuchařka obsahuje recepty, které vám můžou zaručeně otrávit celý večer.

4. Kornout plný Pána

obr 4

Jak nám Bůh zařídil pozemské potěšení v podobě zmrzliny? Prodává v cukrárně? Sype cukr do smetany? To jsou záhady, které pomůže vyřešit jen pořádná kniha. Buďme vděční za ty dary.

5. Všechno

obr 5

V románu Jacka Douglase se dozvíte něco o japonsko-židovském sexu (?!), o vaření a výchově vlků. Prostě nepostradatelná záležitost.

6. Čárymáry traktor

obr 6

Traktory jsou silné, elegantní, pracovité… a zjevně i magické.

7. Svěrače na schůzce

obr 7

Tak dlouho se těšíte na rande se svým protějškem, až vás na něm přepadne průjem. Jak správně vykonat potřebu v situaci, která si žádá přísnou etiketu? Nechte si poradit od zkušenějších.

8. Trhák

obr 8

Přijde vám fascinující, že židé umí hrát šachy? Nebo že to některým šlo tak, že je zvěčnili na poštovních známkách? V tom případě patříte mezi tisícinu promile obyvatelstva, kterou by mohla zajímat tahle knížka.

9. Jak to chodí v lochu, mami? obr 9

Některé maminky si s dceruškami povídají o holčičích problémech. Jiné o tom, jak se dá dostat za katr a co tam pak s vámi spoluvězeňkyně dělají.

10. Když vám práce nevoní

obr 10

Jestli plánujete zasmradit celé široké okolí pěstováním skunků, máme pro vás spis, který vám ten perspektivní podnikatelský záměr pomůže realizovat.

11. Náruživý kopytnatec

obr 11

Ale… ty jsi přeci kůň! pomyslela si hrdinka tohohle milostného příběhu, když spočinula v náručí statného hipo-milence. Že by konkurence dinosauří erotiky? Jízdárny jsou v ohrožení.

12. Kazatel radí

obr 12

Jak zbohatnout tím, že budete lhát křesťanům? V Americe neustále aktuální téma přineslo známému kazateli a televiznímu evangelistovi Joelu Osteenovi ovoce – kniha se stala hitem.

13. Jak žít s idiotem

obr 13

A nakonec něco skutečně praktického. Jedna z rad bude možná znít: Kupte mu knihu!

Udělejte nám laskavost a cestou domů podpalte nejbližší knihovnu.