Nuda

Co máte na disku, znáte. A na internetech zrovna žádný novinky. To je pak skoro jak s vlastní matkou.

Peklo

Nikdo nestojí o to, aby na něj v těch nejněžnějších chvílích vybafla nějaká obluda. Což se člověku bohužel čas od času stane. Jako naschvál. Fuj. Zaděláno akorát tak na pěkný trauma.

Telefony

Je zvláštní, že jedna z prvních věcí, na kterou se vás zeptá jakýkoli náhodný volající, je: Co děláš? Co na to říct, když zrovna máte plné ruce práce… Co na to říct?

Pomalej net

Na lásku se pochopitelně nesmí nijak spěchat. Jenže když vám každých deset vteřin zamrzne streamovaný obraz, prostě se do toho zdaleka tak nevcítíte.

Zvuk

Vždycky moc potichu, nebo moc nahlas!

Neklepači

Klasika. Zrovna, když všechno běží podle plánu, vstoupí do pokoje teta, co přijela z Moravy a chtěla se s váma přivítat. Ehm. No. tak utřít a vítat. Šup šup.

Historie

Jednou! Jednou člověk zapomene promazat historii a zrovna se u vás doma sejdou kamarádi a někdo začne hledat porcelán nebo redaktora nebo nějaké podobné slovo. A je zle.

Řeči

Někteří filmoví klátiči mají neukojené herecké ambice. A tak se snaží dostat dialog i do míst, kam vlastně žádný dialog nepatří. A jak mají odkrvený mozek, žejo, tak se to často nedá poslouchat. Ani sledovat. Nic.  

Matka

Nikdo nechce v retropornu narazit na vlastní maminku. A to byste se divili, jak často se to stává.


Hele, mami, kdybys hrála v německým fekal pornu, tak bys mi to řekla, viď?

IT odborník

Vzdálené připojení je senza věc. Chlápek z IT oddělení sedí pěkně v kanclu a přitom hejbe myškou na vašem monitoru. Jaké asi bude jeho překvapení, když na něj vyběhne to, co si během pracovní doby pouštíte.

Předčasná evakuace

Když si herci v pornu užijí své zasloužené placené orgasmy daleko dřív, než vy.  

Altsaxofon

Překvapivě velké množství filmů pro dospělé je z nějakého tajemného důvodu doprovázeno altsaxofonem. A to je fakt hrůza nástroj.


Stačí pár tónů a když člověk zavře oči, má před očima z fleku osmdesátkové softporno, jak když vyšije.

Pauza

Víte co je zvláštní? Že když vám někdo vtrhne do pokojíčka a vy stihnete duchapřítomně zmáčknout pauzu, film i zvuk stejně ještě chvilku jedou. Přesně tak dlouhou chvilku, abyste se nemohli vymluvit ani na tenis, ani na ženské vzpírání.