Stydlivky – dívky bez fotografie obličeje na profilu. Překvapivá strategie na seznamce, která je založena na rychlém výběru podle fotky tváře. Naštěstí je jich fakt málo.

Zrcadlářky – fotí se před zrcadlem tak, aby jim mobil zakrýval obličej. Vidět je postava, někdy i účes. Nejspíš mají na nose vytetovaný hákáč nebo co.

Šťastlivky se strojem času – ženy, kterým běží čas jinak než nám, ostatním smrtelníkům. Poznáte je snadno podle profilu s číslovkou T, uvádějící jejich stáří, a fotografiemi, které ukazují věk dotyčné spočítaný podle vzorce T–10 (někdy i minus 15).

Smolařky se strojem času – pravý opak šťastlivek. Jejich snímky bez pardonu ukazují věk, který se dá lehce spočítat podle vzorce vzorce T+10 (často i víc).

Skupinářky – zajímavý úkaz, nepříliš rozšířený. Dotyčná se fotí zásadně s kamarádkami. Těžko říct, proč. Asi aby nebylo jisté, která z dam je která, a zájemce se mohl kochat šťastnou nadějí.

Mořské panny – velmi rozšířená skupina. Fotí se v moři v dvoudílných plavkách, zatímco jim vlny zakrývají kotníky či lýtka. S rostoucím věkem roste překvapivě i množství těchhle stvoření.

Azbukářky – profil psaný v azbuce, nejčastěji uvádí jen jméno a věk.

Diblíci – charekterizují je zdrobněliny křestních jmen nebo rovnou podivné přezdívky. Anďulinka Bublík, že jo.

Květinářky – žena s kytkou. Obvykle ve formě doplňku k účesu, někdy jako pestrá kulisa na pozadí. Při šťastné souhře okolností obě varianty splynou v nespoutaný rej barev.

Motorkářky – často mají tu nevýhodu, že motorka na fotkách přitahuje pozornost víc než ony.

Milovnice zvířat – mají pejska. Nebo kočičku. Ňuňají se s nimi. A někdy je strčí před obličej a vyfotí se s nimi jako zrcadlářky.

Šmudly – mají podobně záhadnou strategii jako stydlivky. Profily plné nekvalitních fotografií zdůrazňujících to, co případného zájemce spolehlivě odradí.

Statuofilky – cestovatelky s fotografiemi krásných a více či méně starých budov, často objímající sochy a plastiky na různých místech světa. Připravte si peněženku na zájezdy.

Lyžařky – kulisa zasněžených (vele)hor a selfie sjezdařky se šálou obtočenou kolem upnuté zimní bundy, přilbou a slunečními brýlemi. Variantně fotografie téže lyžařky ve stejném outfitu pořízené z cca 15 metrů. Nevidíte nic, ale proč taky. Na vztahu je nejdůležitější, aby vám svištěl vítr kolem uší.

Tinder je jedna velká lež. Proto funguje tak dobře.