Pohodlí nade vše

Někomu to možná přijde málo. Ale ve skutečnosti by mělo pohodlí být jednou z nejdůležitějších vlastností oblečení. Jestli si ale chce někdo pařit moudí v upnutých rourách, nebo propotit celý den v obleku… je to jeho volba.


Fest kvalita

Gatě od Rejoice něco vydrží. No schválně, pořiďte si nějaké čupr džíny za sedmičku, předem módně odřené… za tři měsíce máte po parádě. Čtverečkované nohavice je přežijí několikanásobně.


Omyvatelnost

Když si je ušpiníte, nemusíte je vyhodit. Prostě přeperete na čtyřiceta jste zase za štramáka.


Do sucha i do vodičky

Díky kvalitnímu materiálu vás Rejoice udrží v suchu i během období dešťů. Vlhko si na vás nepřijde.


Veselé barvy

Proti unifikované modři a šedi běžných kalhot září Rejoice optimistickými barvami. Trocha oranžové a červené vleje do pracovního dne spoustu radosti. A všichni suchoprdi se s tou svojí vyblitou béžovou můžou jít klouzat.

Je to veselé, je to hravé, a když si uděláte figurky, můžete si na kostičkách třeba zahrát šachy.


Fejky

Když už si přičinlivý stánkařský národ dá práci něco zfalšovat, musí to stát za to. Tržnice říkají ANO!


Prodyšné

Zatímco nohy džínařů se v létě koupou v potní lázni, pod lehkým plátnem gatí s kytkou příjemně profukuje jemný vánek. A na plovárně se všem těm riflovým plísňáčům a zapařmenům můžete otevřeně vysmát.


Kostičky

Nad kostkaté záplaty na kolenou není. Je to veselé, je to hravé, a když si z oblázků a klacíků uděláte figurky, můžete si na koleni třeba zahrát šachy.


Sebevědomí

Pokud se dokážete povznést nad okaté odsudky zakomplexovaných fashion fašounů a vyrazit v rejoickách třeba do divadla, musíte mít sakra pro strach uděláno. K tomu abyste byli hater žádnou odvahu nepotřebujete. Stačí se vézt s davem.


Utěrka

Vzor, který evokuje utěrky vašich babiček, napovídá, že do těchhle kalhot se nemusíte bát otřít mastné nebo jinak zasviněné ruce. Což je prostě občas setsakra třeba. A třeba u Denimu si to rozmyslíte.


Česká kvalita

Vstáváte ráno na farmářské trhy, a co není hezky český, do huby nevemete. Tak v čem je najednou problém. Rejoice jsou český jako vaše matka. Možná víc.


Univerzální voják

V lese i na výletě se vám pevné prošívané kalhoty budou hodit jako blázen. Ale i v betonové džungli velko- či maloměsta kvalitu oceníte. Vždycky v plné pohotovosti, odhodláni vyjít vstříc novým výzvám a dobrodružstvím.


Módní fašouni

Využívají toho, že se v módě vlastně nikdo moc nevyzná. A jelikož teta pracovala v Jitexu a jedna kamarádka byla dvakrát v Paříži, stávají se samozvanými arbitry dobrého vkusu. Kdyby si místo toho oblíkli něco normálního a vyrazili do přírody, udělají pro sebe rozhodně líp.


Porn star

Kalhoty Rejoice hrají důležitou roli v jednom velmi košilatém snímku pro dospělé. A mají nejvyšší morální kredit, jelikož vydrží nejdéle oblečené. Link bohužel přidat nemůžeme, anžto jsme slušnej časák, zkuste si to teda alespoň představit. Máte to? Tak vidíte!