1. Tak zaprvý, ani celej Loreál s Maybelline vás neudělá mladší.
 2. Takovej zajíček ještě nemá moc zákeřnejch bejvalek, takže není moc na co žárlit.
 3. Zato apetitu, toho má na rozdávání. Takže se těšte na bezesný noci, divoký rána… obědy… odpoledne…
 4. Udrží vás v kurzu a poradí, co dneska frčí za kapely, v jakejch klubech je živo a tak. S tím pak můžete machrovat u vrstevníků.
 5. Vy mu naopak předáte něco ze svejch hlubokejch životních vědomostí. Třeba, že je dobrý dát do míchaných vajíček trochu másla. Takže uděláte něco ušlechtilýho a navrch si budete připadat moudrá a zralá.
 6. Ještě neměl moc času naučit se bejt cynickej sráč, takže to s váma bude myslet hezky.
 7. A taky na něj platí všechny babský triky, který ještě nestačil prokouknout. Roztomilouš.
 8. Na usazování nemá ani pomyšlení, což mu samozřejmě vzhledem k věku odpustíte. A nejdnou máte na vdavky taky času habaděj.
 9. Je neopotřebenej. Tělo je pevný, vlasy jsou hustý a po šedinách ani vidu, ani slechu. Natož snad ňáký chlupy na zádech a v nose…
 10. Ostatně, tutově víte, že tohle je fakt láska. Protože všechny jeho kámošky jsou hrozně mladý a krásný, ale on si přesto vybral právě vás.
 11. Bláznivý energie má na rozdávání. Což je inspirativní, žejo.
 12. Taky má na vás spoustu času, protože se nemusí starat o kariéru, placení hypotéky… nebo právě stříhání chlupů v nose.
 13. Nebude se vás snažit oslnit prachama, protože je prostě nemá. Zato vás vezme na piknik nebo výlet vlakem. Romatika jako prase!
 14. A konečně… rozhodně se nezhroutí, když už vás to přestane bavit a dáte mu košem. Páč takovej zajíc má ještě všechno před sebou.