1. Jestli vaše GPSka neumí zácpy a rekonstrukce silnic, tak Googlemapy jo. Takže snadno mrknete, kudy zrovna nejet, pokud si nechcete dát půl hoďky čurpauzu uprostřed D1.

 2. Děti milujou wifinu víc než sladký. Zabaví se společně onlajnovkou a neuslyšíte o nich až do chvíle, kdy jedno druhému napálí headshot. To je teda výchova, to vám ale řeknem. (Musíme!)

 3. Spolujezdec mlčí. I spolujezdkyně. Protože jsou na Facebooku. Takže odpadají takové ty autořeči z nudy. Vůbec je na točení volantem dost klid.

 4. Manžel nepeskuje, že blbě řadíte. Manželka nemrmlá, že jedete brzda plyn. Taky jsou totiž na Facebooku. O dětech už byla řeč, sypou to do sebe ve fightu.

 5. Místo pytlovin přes anténu můžete poslouchat, co chcete. Od čeho je hromada internetových stanic.

 6. Jo a samozřejmě netaháte cédéčka. Měnič za deset litrů, co zabere polovinu odkládací schránky před spolujezdcem, si můžou dát v autosalónu do vitríny. Máte Spotify.

 7. Radary, policajty, roštěnky i kreténa v protisměru můžete okamžitě hlásit na všechny sociální sítě.

 8. Stejně tak toho piráta, co vám hodil myšku a máte ho nahraného na autokameru.

 9. Neuteče vám fotbálek ani krasokorčulovanie, aj keď náhodou přes všecky výstrahy v mapách vytuhnete ve šňůře.

 10. Už nikdy nebudete závidět cestujícím ze Student Agency. Natož ve vlaku. Člověk, co má rád svobodu, se přece nebude tahat někde po kolejích.

 11. Když vás zaujme nějaká věc na billboardu, rovnou si ji koupíte v e-shopu. Pokud na vás teda vyšla sedačka za volantem, tak koukejte radši na cestu. Ale od čeho vezete spolucestující, no ne?

 12. Když vám ta kraksna klekne, snadno si najdete, jak ji spravit. A nebo kde je nejbližší nonstop servis.

 13. A navíc slušně ušetříte za stavění na benzínkách, v kavárnách a mekáčích, protože nikdo neprudí, že si potřebuje občerstvit socky přes wifinu zadáčo.

 14. Bezdrát je zkrátka drát budoucnosti. Náhodička, Vodáč jeden má, hele. Prubněte ho tady.