Tučňáčí štětky – Tučňáčice poskytují tučňákům sexuální služby za to, že jim jejich protějšky postaví hnízdo.


Orgasmem k dětem – Když má žena orgasmus, stahy pomáhají spermiím dosáhnout vajíčka. Takhle řečeno to už tak sexy není, ha?


Levé varle je většinou níž – Což možná způsobuje, proč se mužům jejich… kyje… naklánějí doleva.


Ovulující ženy jsou náchylnější k nevěře – Když žena ovuluje, tělo prostě čeká na oplodnění a dělá ženu chtivou. Ne tak jako chlapa po ránu, ale skoro.


Staří lidé to dělají taky – Třetina žen nad osmdesát je sexuálně aktivní a tři čtvrtiny mužů nad sedmdesát můžou stále přivést ženu do jiného stavu. Což je přece hezký.


Holením ke kapavce – Pubické ochlupení je přirozenou ochranou před řadou pohlavních chorob. Když se oholíte, síť chybí. Takže proto.


V některých zemích jsou sexuální hračky nelegální – Někde to překvapí, třeba na Maledivách nebo v Thajsku. Že vás za vibrátor pošlou bručet v Alabamě, vás ale asi nezaskočí.


Ženy, které přijdou o panenství mezi patnáctým a devatenáctým rokem života, si přejí, aby počkaly déle – Muži, kteří přijdou o panictví mezi patnáctým a šestnáctým rokem života, si přejí, aby tak dlouho nečekali.


Pokud nemá samice fretky styk po dobu jednoho roku, zemře – Je dobře, že fretčí samičky nepracují v IT, páč by pak musely vyhynout.


Vzhledem k tomu, že pro ženu je nejvzrušivějších prvních pár cenťáků jejích partií, na velikosti nezáleží – Tesat do kamene!


Nejen lidé se věnují orálnímu sexu. Dělají to třeba i medvědi nebo vlci – Což vysvětluje, proč se vám vždycky chce výt na měsíc.


Skoro třetina Australanů se přiznala k tomu, že někdy měli trojku – A navíc hlavou dolů, žejo.


Masturbace léčí chronickou depresi. A sex migrénu – Ale pokud jste doktor, nesmíte tuto léčbu nikomu vnutit.


Když na vás jde orgasmus, tak už to – podobně jako kýchání – nemůžete zastavit – Ale zas kdo by o to – na rozdíl od kýchání – stál, že?


Víte ještě o nějakých podivnostech? Hoďte nám je do komentářů, ať máme taky oči navrch hlavy.