1. Prsa

Vaše kámoška má pevný přírodní trojky, podprdu v podstatě nenosí a po dětech se jí akorát zvětšily. Vy máte mínus jedničky a podprda vám při zvednutí rukou vystřelí k bradě. Uáááááá!

2. Metabolismus 

Víte, co je nejhorší na těch řečech modelek o tom, že můžou sníst, co chtěj, a nepřiberou? Že to bejvá pravda. Jsou prostě typy holek, co sežerou stádo slonů, a furt maj tu pěknou atletickou šlachovitou figuru. A pak jste vy. Čuchnete k dortu a máte pět kilo nahoře.

3. Sex appeal

Znáte ty typy, co třeba vůbec nemaj ideální postavu, krásnej obličej a IQ 140, a přesto po nich každej chlap slintá? Kdo by je neznal. NĚCO na nich je. A už se s tím narodily.

4. Bílý zuby

Že thymolinovej hollywoodskej úsměv bez jakýkoliv snahy není důvodem k nenávisti bližního svého? Ale notak. Když si spočítáme všechny ty peníze vyhozený za bělení, zubaře a plombování, nejde ty holky s běloskvoucím chrupem milovat.

5. Dlouhý nohy

Prostě je to tak na světě zařízený, že vaše kámoška se narodila s nohama délky 120 cm a vy s nohama délky 60 cm. I kdyby byly sebekrásnější, nikdo si jich nevšimne, protože jsou moc u země. Smůla.

6. Pleť

Vrásky, akné, ekzémy, zarudnutí, suchá pleť, znáte to. A pak jsou holky, co to neznaj, protože jejich pleť je jako dětská prdelka po chemickým peelingu. I když kouří 20 denně. I když je jim 40.

7. Hustý vlasy

Trávíte každý ráno hodinu tím, že se těm třem chlupům na hlavě snažíte dodat objem. Tupírujete, lejete na to tuny tužidel, stříkáte vrstvy laku a nakonec vypadáte jako chemlonovej smeták po elektrošoku. A pak potkáte holku s koňským ohonem a máte chuť jí ho omotat kolem krku a utáhnout.

8. Natočený hustý řasy

Prostě máte řasy po tátovi. Takový krátký štětičky, kterejm nepomůže ani ten nejkaloričtější Max Factor, kleště a hodinová ranní piplačka. Pak na vás mrkne kámoška a zvedne se vítr. K vzteku!

9. Plný rty

My holky jsme magoři, takže za rádoby přirozený duckface některé z nás utrácejí tisíce – ať už za injekce zvětšující rty, nebo za zaručeně fungující rtěnky a lesky na rty zvětšující objem alespoň opticky. A pak jsou tu holky jako Angelina Jolie.

10. Ideální poměr boků a pasu

Tak zvané WHR nebo PPI. Až se budete chtít dostat do deprese, vydělte si poměr mezi obvodem pasu a obvodem boků. Výsledek by se měl rovnat 0,7. Nevychází? Blbý. A kam upřít svou nenávist? Ideální ho má prej Kylie Minogue a Giselle Bündchen.

11. Hezký ruce a tvar nehtů

Znáte ty holky, co maj krásný štíhlý ruce a dlouhý prsty a nehty se jim nelámou  a vypadaj nonstop, jako když vylezly od manikérky? Kdo by je neznal. Nikdo je nemá rád.

12. Pevnej zadek

To se třeba můžete ucvičit k smrti, a furt vám bude plandat. Přitom se stačí narodit s kapkou hispánských kořenů, a je po problému.

13. Bez celulitidy

Jojo, samozřejmě, celulitidu ovlivňuje životní styl, sport a mnoho dalších věcí. Ale prostě EXISTUJOU holky, co ji nemaj. I když necvičí. I když se cpou mekáčem. Svět je zlej.

14. Bez strií

To je tak, když hubnete, tloustnete, hubnete a tloustnete. Kůže se natahuje a smršťuje, vytváří se jizvičky a hyzdí vám tělo. Pak jsou holky, co jsou furt bez nich, ačkoliv nesportujou a cpou se všim, na co přijdou. Vítejte v pekle.