1. Ponožky v sandálech

Nastydnout od nohou je to nejhorší. Vlastně ne, čvachtat v botách ve vlastním potu je nejhorší. A proto jsou tu – voilá – fusky v sandálech. Větráte, ale neofoukne vás. A navíc nemáte opálený pásky na nártech! Kdo se směje teď, he?

2. Dovolená v Chorvatsku

Pomlouvat něčí dovolenku v Chorvatsku je čirý nerozum. Fungovalo to pro naše prarodiče a rodiče ještě jako Jugoška a funguje to doteď. Je tam moře, je tam pláž a mluví tam skoro ponašem. To vám žádný she-male v Thajsku prostě nenabídne.

3. Ohromné princeznovské svatební šaty

Do nevěst je lepší se moc nenavážet. Jsou to časované bomby nadupané stresem z příprav sňatku. A když se taková zbraň hromadného ničení vdává v lesklých polyesterových nadýchaných šatech, které vypadají jako obří šlehačkový dort a udělá ji to šťastnou, je to to, co si všichni zúčastnění přejí.

4. Vyznávat si lásku na Facebooku

Když si dva zahlcují profil srdíčkama a pusinkama a výrazy „ňufísku“ a „lavískovat“, trnou z toho zuby. Ale řekněte si upřímně, že by vám lichotilo, kdyby vás měl někdo takhle rád. A nestyděl by se za vás. Na veřejnosti. Ani na Facebooku.

5. Hranolky ke všemu

Hrancle jsou nejlepší příloha na světě. Žluté, smažené, křupavé, veselé, výživné… A protože je všichni milují, začali je cpát ke každému pokrmu. A když si je dneska dáte v hospodě, mají vás za lidi bez fantazie. Jenže kdo potřebuje fantazii, když má hranolky!

6. Poslouchat Kabáty

Každý z nás si aspoň jednou z plna hrdla zapěl Když se u nás chlapi poperou! A kdo to popírá, zpívá si to s Pepou Vojtkem tajně doteď. A co si budeme povídat, lepší kabát, než žito!

7. Selfíčka

Selfies jsou super, protože vám umožní sledovat proměny obličejů vašich přátel v čase. A taky proměny jejich koupelen. A taky jak jim to špulení jde čím dál líp. Co na tom, že selfies fotí hlavně egomaniaci. Obvykle to jsou dobře vypadající egomaniaci, tak se na to aspoň hezky kouká.

8. Chodit na rande do kina

Že prý je to neoriginální, trapné a kdesi cosi. Jenže kde můžete v klidu jíst popcorn, nenápadně se osahávat a ještě u toho pořídíte kulturní zážitek? A vůbec, můžete být rádi, že vás vůbec někdo na rande zve, nádivy!

9. Posílat SMSky k Vánocům

Co je lepší? Objet všechny tetičky, strejčky a kámoše, nebo jim prostě jen písnout mesku? Tak vidíte! A sami znáte ten zvláštní smutek a opuštěnost, když vám na Štědrý den ani jedna zpráva o Ježíškovi, co vrtí prdýlkou, nezapípá.

10. Tetování z dovolený

Když si z dovolené přivezete nějakého toho draka henou, všichni se na vás sesypou, že to jsou vyhozený prachy a že na to určitě dostanete strašnou alergii a umřete do sedmi dnů na exotickou sněť. Přitom sami nemají ani koule na to, vlézt do trochu studenějšího moříčka.

11. Šaty bez ramínek, zato s podprsenkou

Pravda je taková, že ne každá holka si může dovolit chodit bez podprdy. Když si představíte, jakého pohledu vás tahle slečna ušetřila, ty vyčuhující ramínka jí zulíbáte. I kdyby to byly takové ty hnusné rádoby neviditelné z umělé hmoty.

12. Brát si s sebou svačinu

Vozit paštiky na Jadran nebo si na výlet mazat chleba je super věc. Ušetříte euráče, kuny nebo doláče, neriskujete, že si v hospodě dáte něco, co vám nechutná, nebo že bídně zhynete hlady, kdyby během dovolené nastal ve vaší destinaci státní převrat.

13. Reklamy na vložky

Že je to nechutné? Ani omylem. Reklamy na vložky přispívají k pozitivnímu obrazu žen, jako sportovních a přírodu milujících stvoření, která milují bílé obtažené oblečení. Zkrátka dělají z nás žen víly, chápete to?

14. Slipy

Vykukující, horkem povislý šourek posetý řídkým lehce opoceným ochlupením. Od této věci vás nositel slipáčů ochraňuje dnem i nocí, na rozdíl od trenkálistů. Neměli bychom slipaře spíš vzývat, než se jim posmívat, co?