1. Málokdy se spontánně rozhodnete, že z ulice zatočíte do sálu, ale když už to uděláte, zjistíte, že nic nedávají další tři hodiny…
 2. A i když něco dávají teď, poslední místa jsou v první řadě na kraji.
 3. Takže je lepší, když se s partnerkou dopředu domluvíte, na co chcete jít. Takže vás čeká odvěká bitva ve stylu Avengers vs. S láskou Rosie.
 4. Když se nakonec dohodnete na kompromisu (S láskou Rosie), můžete si buď lístky objednat, nebo koupit. Ale protože jste líní vytahovat kartu a čekat, než vám přijde potvrzující SMSka, jenom si lístky objednáte.
 5. U toho vás samozřejmě čeká bitka o to, kde budete sedět. Kdybyste šli na Transformery, sednete si doprostřed sálu, abyste měli co nejlepší zvuk, ale vzhledem k tomu, na jakou kravinu jdete, chcete si sednout dozadu a doufat v nějakou osahávačku. Ale pak se dohodnete na kompromisu a sedíte někde úplně jinde.
 6. Lístky si musíte vyzvednout půl hodiny před promítáním. Půlhoďka je blbá, protože je to málo na to, abyste někam šli, ale je to moc času na to, abyste jen tak seděli s pomalu teplající Colou a čekali na film.
 7. Když jsme u toho nákupu občerstvení… pokud náhodou dorazíte těsně před filmem, můžete si být jisti, že vás u pultu s popcornem čeká extrémně dlouhá fronta plná lidí, kteří by popcorn určitě jíst neměli.
 8. A když už se dostanete na řadu, čeká vás zdlouhavé vyjednávání. “Takže já chci to duo menu a k tomu střední nachos.” “Střední? Nechcete velký? Dostanete dvě omáčky, ta vanička je o tolik větší a stojí to jenom o dvacku víc?” “Tak jo.” “Colu velkou?” “Střední.” “Určitě?”
 9. Pak jeden z vás musí hlídat všechny ty hovadiny, zatímco ten druhý jde na záchod… a pak se protočit.
 10. Holka zdržuje, protože vám tvrdí, že “Film stejně nezačne ještě čtvrt hodiny, poběží ty reklamy.” To je sice pravda, Veroniko, ale ty filmový trailery jsou jediná cool věc, kterou na plátně uvidím, protože jsme včetně občerstvení a lístků utratili skoro litra za podělaný S láskou Rosie!
 11. Cestou na místa poztrácíte polovinu popcornu, protože je v sále dávno tma…
 12. Přítelkyně vás plácne přes ruku, když se jí pokusíte sáhnout pod sukni. Protože se chce koukat, že jo. 
 13. Všichni kolem vás šeptají, chroupou a šustí papírem tak, že jste nakonec rádi, že jste na S láskou Rosie a ne na nějakým dobrým filmu.
 14. A představte si to, Rosie nakonec skončí s mužem svých snů! Kdo by to byl řek?