1. Šlapání v čerstvým sněhu. Není nic lepšího, než když to křupe pod nohama, před váma je panensky bílá pláň a vy jste první, kdo ji může svýma šlápotama zprznit.
 2. Fungl čistá toitoika. Místo obvyklého fekálpekla jednou za uherskej rok najdete voňavoučkou mísu, ze které by se dalo snad i hodovat. Bááájo!
 3. Praskání bublinkový folie. Pod prstama to křupe ještě líp než ten snížek pod nohama. A vy jste v rauši.
 4. Vzbudit se tak akorát. Třebas minutu před budíkem, kterej nestačí zadrnčet tu otravnou melodii, co ji tak nenávidíte.
 5. Smět slupnout poslední kousek pizzy. Poněvadž ten poslední je dycinky ten nejlepší. Mňam!
 6. Spánek v čistým povlečení. Není nad voňavé nadýchané duchny, do kterých se požitkářsky zavrtáte po dlouhém náročném dni.
 7. Slepování ochranné folie z telefonu. Je to snad ten nejjemnější pohyb na široširým světě: ta elegance, ta nádhera, ta lehkost… nu, holt dokonalost sama.
 8. Vůně nové knížky. Kam se hrabe Chanel s Hermésem. Jediný pořádný odérek á la dotek z nebes je ten čerstvej knihkupeckej. A basta.
 9. Kapky, které buší na okno. Dešťová serenáda strčí do kapsy všechny pecky z vašeho iPodu. A usíná se při ní líp než při kdejaké ukolébavce.
 10. Mláďata všeho druhu. Hebký klubko koťátek vyloudí úsměv na tváři i tomu nejzarytějšímu nerudovi.
 11. Čerstvě oholené nohy. Na dotek jsou snad ještě hebčí než ta bříška štěňátek. No a ta lahoda, když si na ně navlékáte punčošky…
 12. Nehty jako ze žurnálu. Utopická představa každé holky, co se ráda načančá: lakujete, lakujete, ale nepřetáhnete ani ždibítko. Jaká slast!
 13. Správný nastavení mikrovlnky. Ten pocit, když vytáhnete jídlo z mikrovlnky, dá se chytnout za talíř a přitom je dostatečně teplý…