1. Šedá myš? Už nikdy víc. Barevná hlava zaručeně oživí každej outfit.  
 2. I každej světlej ručník.
 3. Nebo světlý povlečení.
 4. Nebo bílý tričko, když vás zastihne nějakej ten letní deštík.
 5. Budete mít dobrej pocit, že jste se vzepřela společenským konvencím, aniž byste musela zakládat autonomní anarchistický stát nebo tak něco.
 6. Konečně se zbavíte stihomamu, že na vás lidi na ulici bůhvíproč blbě čumí. Teď už víte moc dobře, že a proč na vás blbě čumí.
 7. A pokud máte kromě barevných vlasů ještě tetování nebo piercing, lidi pravděpodobně pojmou podezření, že berete drogy nebo nedej bože děláte v neziskovce, tudíž se od vás budou držet dál. Win win.
 8. Když se barvíte doma, nikdy nevíte, co vám na hlavě nakonec vyleze. A to je dobrodrůžo, ne?
 9. Nemusíte utrácet za koupelový bomby. Bohatě stačí, když si při napouštění vany opláchnete hlavu a voilá, koupel á la cukrová vata/jednorožec/šmoulí genocida je na světě.
 10. Pokud se vám odjakživa líbili nerdi, barevná hlava vám otevírá cestu k jejich komiksy, videohry a cosplaye milujícím srdcím.
 11. Na Instagramu získáte spoustu likes od lidí, co mají taky barevnou hlavu. Nebo naopak od těch, co nemají dost odvahy, aby do toho šli sami.
 12. Pokud se ocitnete v baru na záchodcích, ostatní holky vám budou chválit vlasy jako nikdy dřív. Jasně, možná to dělaj proto, aby tím omluvily svoje opilecký zírání, ale… Lichotka jako lichotka.
 13. V případě small talku bude vaše společnost ráda, že se má čeho chytit – může se vás namísto názoru na momentální počasí zeptat, jak se vám ta věc na hlavě přihodila.
 14. A navíc, v novým kolektivu budete určitě ten nejlíp zapamatovatelnej článek.
 15. Ovšem barevná hlava slouží zároveň jako skvělej filtr na pitomce. Ať už se vás někdo zeptá “To je tvoje přírodní barva?” anebo “Takhle barevná seš úúúúplně všude?”, víte jistě, že jde o ztracený případ.