1. Protože se nepo​tkají. Zatímco ona obědvá v mekáči a občas tam i pracuje, on si užívá jídlo v Pitois Frambois nebo něčem podobným.


2. Protože na sebe nikde cestou nenarazí. Zatímco on jezdí do práce v nablejskaným Bentley, ona se mačká v napráskaný socce.


3. Protože si jí vůbec nevšimne. V hadrech ze sekáče a se zlevněnou bižu se mezi těma označkovanejma modelínama prostě ztratí.


4. Protože by si neměli o čem povídat. On řeší miliardovej byznys, golf a večeři s premiérem, ona si čte harlekýnky a chodí s holkama po výprodejích.


5. Protože by mu nemohla koupit dárek k výročí. Nebo aspoň ne takovej, kterej by mu udělal opravdu radost. Třeba nové rolexky. Nebo helikoptéru.


6. Protože by jim všichni říkali, že s ním je jenom pro prachy. A přitom hledá jen chlapa, co ji zaopatří. Jako každá, přece.


7. Protože by ho nemohla seznámit se svýma rodičema. Vůbec by ho nepochopili a mysleli by si, že je to hochštapler, co si hraje na světáka. Každopádně by věděli, že ji jenom zneužívá.


8. Protože by se nemohla seznámit s jeho rodičema. Vůbec by ji nepochopily a mysleli by si, že to je služka v neupravený uniformě. Každopádně by věděli, že ho jenom využívá.


9. Protože se každý baví jinak. Zatímco on loví v Africe antilopy, ona loví na Slevomatu bonus.


10. Protože by se s ním nenajedla. Zatímco on se láduje molekulama, ona je zvyklá na špekové kule.


11. Protože by se s ní nenapil. Lahve vína starší pěti let chudá holka automaticky vylejvá, páč by mohlo bejt zkažený.


12. Protože by ho nebrala mezi kámošky. Ještě by mu ji nějaká stejně chudá vyfoukla.


13. Protože by ji nebral mezi kámoše. Má jenom obchodní partnery a ti by ji znudili za 5 minut.


14. Protože by spolu skoro vůbec nebyli. Jeho skvělý den začíná, když ten její končí.


15. Protože by to stejně nevydrželo. Jakmile totiž tenhle život chudá holka jednou okusí, bude ho chtít větší porci a jeden boháč je sakra málo.