1. Havěť

Po revoluci se kdejaký rameno hemžilo hadama nebo ještěrkama. Pak zakročilo bravíčko a podobnou parádu si mohlo dovolit každý děcko upatlaný od kolorky na místním koupáku.

2. Tribal

Nejdrsnější z drsných kérek. Fakt ostrý devadesátkový klikyháky, který daj kdejakýmu bicáku novej rozměr. Nejkrutější pornoherci si pak tuhle tvrďárnu lípnou přes půlku obličeje.

3. Sluníčko nad zadkem

Není lepšího místa vycházející záře než samotný obzor v podobě gumy našich bombarďáků. Ještě že na zádech nejsou špeky, co? Navíc posloucháme babičku a hřejeme slunkem ledviny.

4. Čárový kódy

Žijeme v konzumní společnosti. Jsme jen kolečka zdrcující mechaniky, utlačováni kapitalismem a byrokracií. Tohle tetování po vzoru týpka z Lunetic má hloubku, jako!

5. Indie

Vyrazilo se k moři. Uhulákanej pán nám na pláži vykreslil henou na hřbet dlaně překrásnou symboliku připrdlý dovolený v areálu hotelu. Tak proč to doma nenenechat obtáhnout?

6. Květinky

Po lýtku se plazí lilie, růže nebo sakura. Když se jednou náhodou zapomeneme oholit, květy jsou o to plastičtější. A kdyby nohy nerostly ze zadku, možná obrázky budou i vonět.

7. Kung-pao

Všichni tu umíme čínsky. Takže známe všechny ty jejich oduševnělý citáty. A jsme si teda naprosto jistý, že ten Konfucius na lopatce neni nudlová polívka.

8. Potomci

Jak si někdo může bez rozmyšlení hyzdit tělo nesmyslama? Ještě že děti tu budou furt. A s nima i rozněžnělý matky vzpomínající na hustokrutopřísný mládí bez strií.

9. English, please

Páč český hlášky vypadají prostě marně. I love my mother, motherfucker! Forever BFF! Check it out, oh yeah!

10. Hvězdokupa

Kam se hrabe pidi souhvězdí Rihanny a Kat Von D na galaxii o 56 hvězdách legendární Kimberley, která zřejmě prospí i vlastní svatbu? Jenže kdejaká Češka i tohle trumfne.

11. Latina

Jazyk moudrých. Dum spiro spero. To chceš. Nejlépe se pak vyjímá na ruce tahající za páku automatu v nonstopu.

12. Křídla a opeřenci

Kolem nás je to samej anděl. Ornitologové si nechaj udělat rovnou celou vlaštovku, ať to lítá. Tak bacha, aby štěbetáčka nesežral nějakej dravec!

13. Diamanty

Když na to mám, leštím si na svojí hrudi pořádnej Hope diamond. A pak se to v tramvaji blyští jako na diskotéce.

14. Cákance

Dělal to Pollock, dělala to Máňa ve školce vodovkama. Nadčasová záležitost. Akorát kolemjdoucí maj pak tendenci chodit na podobný výtvory s hadrem.

15. Miniatury

Ať nerozčílíme tatínka, plácnem si za ucho něco tak nepatrnýho, že to člověk bez lupy nerozliší od znamínka. Nejmodernější záležitost a je toho plnej Pinterest.