1. Leklá ryba. Chcete se uvolnit. Takže nasadíte výraz à lá dement s povislou hubou, rty jako po mrtvici a čekáte, až veškerou práci odkroutí ona.
   
 2. Zvadlá chcíplotina. Tohle je leklá ryba 2.0, tentokrát ale zapojujete hlemýždí jazyk. No, zapojujete… Plesknete jí ho do pusy jako kus syrovýho masa na prkýnko.  A děj se vůle boží.
   
 3. Šmejdil. Jazyk jí násilně narvete do dutiny a rejdíte. Sem a tam. Bez ladu a skladu. No co? Prej to tak funguje i jinde, tak jakýpak copak.
   
 4. Ultra šmejdil. Někdo rád deep throat? Pokud vás pánbůh obdařil jazykem Gena Simmonse, hodláte toho využít. Protože každá holka přece miluje, když jí trošku podráždíte mandle.
   
 5. Zubař. Pojďme se té krasotince podívat na zoubek. Nejen že jí oblíznete zubní sklovinu, ale ještě si zacvakáte svýma zubama o ty její. Ať to má zvuk.
   
 6. Kňoural. Když jsme u zvuku… Nic proti občasnýmu vzrušenýmu zavrnění. Ale když u toho hekáte jako Rocco Siffredi, co asi předvedete, až půjde fakt do tuhýho?
   
 7. Ňufánek. Mlask a je to. Pánové, kdyby holka chtěla pusinku na čelíčko, zůstala by doma s tatínkem a nenechala by do sebe na baru lejt hektolitry tequilly.
   
 8. Sumeček. Pvoftě fe pfifajete a dvfíte a mlafkáte.
   
 9. Vysavač. Někdo vám kdysi prozradil, že se holce líbí sání rtů. Takže z toho má druhej den lišej až na zádech.
   
 10. Trhač. Ten samý chytrák vám kdysi prozradil, že se holce líbí kousání. A Edward Cullen. A krev. A pohotovost… ?
   
 11. Cintal. Ne, ta holka se nehladí samým vzrušením po obličeji. Utírá si váš ústní ejakulát.
   
 12. Totální čamták. Když jste cintal a ještě u toho mlaskáte jako pes, co si zrovna oblíznul kulky.
   
 13. Čumil. Na co proboha koukáte, když máte při líbání otevřený oči?
   
 14. Ultra čumil. Jo aha, na tu paní u baru.
   
 15. Poblion. Nejen že neumíte líbat.  Vy neumíte ani pít. Takže jí po vášnivém kňouralo-šmejdilo-čamtáku pozvracíte nohy. Myslíme, že tady jste asi skončili.

 

Kdo neumí líbat, má se do ložnice rovnou zavřít s tabletem a neotravovat slušný nadržený holky.