Největší přešlapy nacamranejch slečinek vám prezentuje jedna z nich.

1. Pláč

Jak se holky napijou, začnou se dojímat. Jak jednou povolí hráze, rozbrečí je úplně všechno od zlomených nehtů přes zmínky o bývalých až po to, že je pozvete na drink. Kdo se na to má furt koukat?

2. Protiútok

Když se některé slečny cinknou, pocítí slabost. A tak začnou za každou větou blábolit cosi o tom, že ony jsou úplně v pohodě. I kdyby přitom měly máčet vyžehlené vlasy v záchodové míse.

3. Soustředění

Dámy pod vlivem vyžadují, aby byla veškerá pozornost přítomných mužů soustředěna na ně. Alkohol z nich udělal povolnější kořist, takže proč by měli chlapi dělat cokoliv jiného, než je lovit?

4. Šupky domů

Když kalíte s holkou a jste chlap, zapomeňte na to, že si dáte panáka na cestu, herdu do zad a pak vyrazíte každý domů po své ose. I když z toho pro vás nekouká vášnivá noc, kočka vyžaduje doprovod domů. Nebo aspoň zaplatit tágo.

5. Tanečnice

Ženy mají vrozenou touhu vlnit se. Ještě lépe vlnit se do rytmu hudby. A alkohol tento pud zesílí tak 20x. V tu chvíli nemůžete dělat nic jiného, než se přidat. Reaguje totiž již jen na dotykové a pohybové vjemy.

6. Sexy bohyně

Tak se totiž holky pod parou cejtí. Proto se rozhodnou rozjet všechny triky, co vyčetly v Cosmopolitanu, a začnou voblejzat chlapy. Nebo jiný holky, protože to je cool. V lepším případě jeden exemplář od každého pohlaví. V horším jich otestoujou víc a berou to, co je nejpovolnější.

7. Ksichty

Se syndromem sexy bohyně jde ruku v ruce pocit, že jsou neodolatelné. Proto začnou házet podivné obličeje a napodobovat samice v říji. Výrazem, držením těla, pohyby a ve stádiu totální nakalenosti i zvuky.

8. Volume

Večírkující holky jsou obecně dost nahlas. Zvlášť pohybují-li se po skupinkách. Postupem večera začnou čím dál intenzivněji předvádět něco, o čem si myslí, že je to přirozený a veselý smích se zakloněnou hlavou. Něco jako dělá Julie Robertsová. Jenže tenhle hysterický ječák má k Julče dost daleko.

9. Válenky

V určitý moment holky úplně přijdou o rovnováhu. Přepadávají dopředu nebo dozadu a ne vždycky se zavčas zachytnou. Ve výsledku jsou pak hrozně uválený a špinavý. Ve srovnání s tím, jak byly na začátku načančaný, navoňínkovaný a tak, je to dost smutná změna.

10. Černé řeky

Pláč, divoký tanec i pády nevyhnutelně vedou k tomu, že všechny řasenky, rtěnky a pudřenky prostě změní své umístění. Stejně tak povolí elaborované účesy. Dívenka se postupně promění v křížence Alice Coopera, Kelly Family a Marylin. V lepším případě Monroe a v horším Mansona.

11. Punčocháče

Punčocháče sjíždí. To je prostě vědecky dokázaná skutečnost. V určitém momentu alkoholového opojení přijde fáze, kdy to holkám začne být jedno. Takže ta béžová silonková nádhera vyjede z pod minisukně na světlo bóží.

12. Ruce vzhůru, šaty dolů

Nadraný miciny se chtějí ukazovat. Od toho tu taky jsou, že jo. Takže se začnou svlíkat. Hlavně ty, u kterých není o co stát. Obvykle u toho dost piští. Radostně.

13. Podpatky

Ty mrchy jsou buď natolik nepohodlné, že na nich gazela vydrží balancovat jen, než vysosá první drink. Nebo jsou pohodlné a přenesou ji až do stádia opilosti. Jenže ji zradí při tanci a ona pak vrávorá domů s výronem kotníku. Přinejmenším.

14. Starosta

O nadrané holky je třeba se starat. Zvrací, nevědí, čí jsou, a tak. Zvláště, když tvrdí, že jsou úplně v pohodě a dojdou bez problémů domů, tak vsaďte svoje balicí boxerky, že vytuhnou za prvním rohem.

15. Za hovado

I když by nakrásně zůstalo jen u pusy na dobrou noc (což většinou stejně nezůstane), ráno vás označí za hovado, co zneužilo situace a jí, když byla nadraná. Protože ať nakalená holka vyvádí cokoliv, je to vina toho chlapa, víme? Konec exkurzu do ženské logiky.