1. Jsou to kytkosexuálky

Něco je vzrušuje na zelený barvě. Nebo se jim líbí ta pružnost. Nebo ty plátky. Nebo se s nima chtěj mazlit a točit dokola. Nebo co.

2. Kytky jim připomínaj jídlo, ale nemusej se jíst

Holky jsou posedlý dietama, a tak je těší vidět voňavou a křehkou věc, do který se nemůžou zakousnout. Kytka je vlastně lízátko, který nepřináší pokušení.

3.  Převtělený včely

Holky jsou jasně jinej živočišnej druh a kytky dokazujou, že jsou to reinkarnovaný včely. Nebo kolibříci. Nebo něco jinýho, co přenáší pyl.

4. Duševní spřízněnost

Holky se tak trochu cejtěj jako kytky. Křehký, krásný, snadno se zloměj, snadno zmrznou. A pak odkvetou a maj utrum. Anebo vydaj ty, plody, že jo. To taky všechny chtěj.

5. Kytka nebolí

Ženský milujou, když jim kluci donesou kytku, protože si pamatujou starý barbarský doby a vědí, že kytkou se nedá pořádně praštit. Takže se podvědomě cejtěj v bezpečí. Když jim donesete zlatej řetěz, taky se zlobit nebudou, ale přeci jenom kovem to bolí dost.

6. Falešný dítě

Kytku musíte načechrat, dát do vázy, případně ji zalejvat, zastřihávat… prostě normální trénink na mateřství. Navíc to neni na dlouho, a když uschne, neni to tak smutný jako mrtvá kočka.

7. Penis

Kytky jsou často štíhlý a rostou vzhůru. Samy vod sebe. Co těm holkám asi připomínaj?

8. Vagina

Víte, jak rozevíraj ty okvětní plátky, že jo?

9. Přírodní voňavky

Ženský maj hrůzu z toho, že by mohly smrdět, a kytka je od pradávna zdroj vůně. Takže kde je kytka, tam je vlastně takovej automatickej parfém.

10. Kanárek v dole

V bytech, kde vládnou ženy, je plno kytek. A dokud jsou kytky naživu, tak tam nemůže bejt nic jedovatýho. Kytka je důkaz, že žijete ve zdravým prostředí.

11. Vyfetla

Nebo jsou naopak holky tak trochu ropačky a fetujou ten kysličník, kterej kytky vydechujou.

12. Soucit

Kytky vůbec k ničemu nejsou, takže by je vlastně nikdo neměl mít rád. A holky soucejtěj s těma, co je nikdo nemá rád.

13. Příroda

Kytka je pro děvčata něco jako prales. Krotkej, ochočenej prales, se kterým se jedna může cejtit jako ta mladá vod Tarzana.

14. Oblečení

Každá by chtěla bejt elegantní jak kytka. Mít na sobě takový barvy a tak jemnej materiál. Vlastně bejt celá oblečená jenom do růžovejch plátků, třeba.

15. Ženská logika

Nemá to vůbec žádný vysvětlení. Stejně jako všechny ostatní ženský náklonnosti.