Koncerty

Odstatní skáčou do rytmu, kdežto vy si leda tak odskakujete na hajzlík. A teď to dilema, jestli trpět se zkříženýma nohama v kotli, nebo se smířit se zadní řadou…

Randění

Při první návštěvě jeho bytu nemíříte do postele, ale rovnou na mísu. Romantika jako stehno, fakt.

Lyžování

Za keříčkem by vám umrzl zadek, takže musíte v těžkých lyžákách na wécéčka. Hrozně to zdržuje. A svlíkat ty tuny oblečení taky není žádná sranda.

Spaní na fesťáku

Vylézat do ranní kosy je fakt krása, zvlášť s kocovinou. Jenže přírodě neporučíš. A ten slalom mezi napnutýma lankama od stanů je občas vážně o hubu.

Spaní u někoho

Ať se snažíte sebevíc, stejnak na své potupné cestě za úlevou probudíte každého, kdo chrní ve stejné místnosti.

Spaní vůbec

Prostě není žádná možnost, že byste se pořádně vyspala třeba osm sladkých hodin v kuse. Močák je horší než budík – nejde zamáčknout. Ježišmarja to je strašná představa!

Jízda v autě

Jak nejste u volantu, je zle. Páč nikdo jiný nechce stavit za každým patníkem. Tudíž trpíte jak zvíře a navíc je vám stydno.

Výlety autobusem

Mobilní hajzlíky jsou noční můra. Obzvlášť, když s váma cestuje banda ožralých ultras, co chlemtá v zadních řadách hektolitry piva. Který pak musí jít zákonitě někam vylít, žejo.

Když se jde na pivo

Anžto po pivu je to ještě horší, věčně nestíháte odbíhat. A vůbec děsný je, když vás posadí na konec lavice a pak se musíte mezi kámošema prodírat ven.

Na cvičení

Všichni si pilují pozici bojovníka, a vy přitom bojujete s potřebou jít močit. Kterýžto nerovný zápas samozřejmě prohrajete.

Na promoci nebo na pohřbu

Čím důstojnější a slavnostnější událost, tím víc to jako naschvál nejde vydržet. Hernajs.

U holiče

Než vám kadeřnice spláchne šampon, už cítíte slabé nutkání. Po hodině v křesle jste pak úplně orosená a to ještě nepřišel na řadu fén…

Na privátních párty

Kámoši jsou občas taky dobří hajzlíci, takže se nežinýrují komentovat každý váš odběh, eventuálně je začít počítat. Fakt dík!

V čekárně u doktora

Málem vypustíte duši, ale netroufnete si zmizet byť jen na minutu. Co kdyby zrovna zavolali vaše jméno?

Dlouhý filmy v kině

Předem raději vybíráte místa do uličky a jste skoro smířená, že díky svýmu močáku přijdete o nejlepší scénu, případně rovnou o pointu. Pěkně nefér.


Plnej močák je pro holku větší problém než prázdná hlava.