15. postel 98 %

Málo platné, tenhle kus nábytku nebyl stvořený jen na spaní, ale na spaní s paní. Máte tu pohodlí, místa jak na letišti, variací habakuk a nakonec se můžete klidně odvalit a chrnět až do rána.

14. podnožka 90 %

Nemusí se to zdát, ale výškově je to ideálně nastavený kus. Čelem nebo zády, taková podnožka je skvělá podložka. I pro úplné elévy.

13. sedačka 85 %

Pohodlí by tady bylo, když to na vás přijde, ani se nemusíte nikam přesouvat. Dá se tu ležet, sedět, i polštáře na vypodložení jsou po ruce. Akorát bacha na fleky. Na takovým semiši drží a nepustí. A když máte kůži, tak si dejte pozor na zapářky.

12. psací stůl 73 %

Výška sice dobrá, místa asi rámcově taky dost, ale takový psací stůl bývá málokdy prázdný a třeba nalehnout na děrovačku nemusí být úplně ideální předehra. Navíc, tyhle stoly už dneska nejsou masiv a Ikea na Kámasútru rozhodně připravená není…

11. knihovnička 61 %

Ke knihám patří klid. Čili co se týče knihoven, tak na stojáka, ale opatrně. Stačí přitlačit a klidně vás vezmou přes hlavu Kmeny. Možná když ji povalíte, půjde to líp.

10. jednolůžko 55 %

Tyhlenty postýlky s obvodem většího akvárka jsou malý i na spaní, natožpak na spaní s paní. Zvlášť, když už něco umíte a chcete si to pěkně užít. Schválně, zkuste si roznožky na takový palandě, co? Holt není postel jako postel.

9. keramická záchodová mísa 47 %

Ono to nakonec jde samozřejmě všude a se vším. Tu se opřete, támhle zapřete, pod vámi vrže sedátko… No, pokud se vejdete a neskřípne vás prkýnko, budiž. Aspoň máte po ruce vodu.

8. konferenční stolek 42 %

Ze začátku asi dobrý, máte všechno jako na dlani, ale s věkem vám tyhle rozkleky neudrží záda. Navíc je dost pravděpodobný, že to nevydrží ani ten stolek…

7. sprcháč 40 %

Jediný, co spojuje sprchu a sex, je nahota. Jinak je to, jako byste se namazali olejem a vlítli ve stoje na klouzačku na koupáku. Dost toho vypijete, buď budete spařený, nebo zmrzlý, pro jednoho to vždycky bude strašná dřina a hlavně, voda rozhodně nemaže tolik, jak by si člověk myslel.

6. vana 35 %

Jestli vám sprcháč přijde malej, do vany se ve dvou nasoukáte ještě hůř. Otlučený budete, užijete si minimálně a celkově požitek… hergot jako kapři v blátě: spousta jalovýho plácání, až člověk pomalu ztratí pointu. A o tom mazání už jsme mluvili. A pěna to rozhodně nezachrání. Čili vyšší pokročilá.

5. kuchyňská linka 30 %

Jistě, vypadá to jako hračka. Jenže je to taky sakramentský řemeslo. Už jen kvůli tomu, že je to prostě vysoko a skoro celý aby to člověk odmakal na špičkách. A copak jste nějaký baletky? Zkrátka, na lince se servíruje tak akorát předkrm.

4. kancelářská židle 25 %

Opěrátka to má, polohování taky, jenom zabrzdit to nejde. Na druhou stranu, v závislosti na síle přírazu je dost dobře možné, vyzkoušet si to v jednom tahu po celém bytě.

3. houpací křeslo 22 %

Pokud vás nevychovali cirkusáci, udržet balanc a genitálie v klinči je husarskej kousek. Ono se řekne, že se to tak pěkně rytmicky houpe, ale upřímně, toliko pro masturbaci vhodné jest.

2. koberec 18 %

Pche, ono se řekne, že na koberec se zvládne položit každý, ale zvládnout to bez spálenin bůhvíkolikátého stupně na kolenou v podstatě nejde. Takže, jestliže na tom koberci stojí válenda, zvedněte se. Tohle je pro skutečné mistry, kterým chutná bolest.

1. stojací lampa 1 %

Samozřejmě, fantazii se meze nekladou, ale za nás je tahle věc z hlediska kvalitní soulože v podstatně nepoužitelná. Pokud to zvládnete, pošlete to na amatery.cz. Bude je to jistě zajímat.