V lese

Ve filmech to sice vypadá zatraceně dobře, šoupnout si jedno číslo na jehličí. Ve skutečnosti jste opíchaní akorát od všudypřítomných větví. A ještě pod drobnohledem stovky očí. Les totiž vidí všechno, tak bacha na čumily!

Na posedu

Na takovej, který by to vaše rodeo ustál, v pustém lese těžko narazíte. Navíc vytahovat si pak třísky z půlek chce trochu obratnosti. Nechte si vrchol radši na doma, jinak si už jen tak neposedíte.

Na louce

Není větší romantiky než rozkvetlá louka plná motýlků, mateřídoušky, čmeláčků, včeliček, klíšťat, hadů a bodláčí. Nejlíp pod posedem.

V seně

Jakmile tam jednou hupsnete, máte o zábavu postaráno. To byste nevěřili, kam takové stéblo všude může zalézt. Třeba do ucha… nebo do nosu… hepčík.

V sauně

Akorát se tam zpotíte jak prasata, přitom výkon nulový. U konce budete ještě před začátkem, respektive v koncích… a možná na nejbližší pohotovosti.

Na kanoi

Vlnku rozkoše si užijete jenom na pár vteřin. Zvláště pokud máte na obzoru peřeje. Uděláte se totiž ještě před předehrou.

Ve víru vířivky

V tý vodě to totiž fakt neklouže, jak by mělo…

Na lanovce

Než se přes bundy, softeshellky a oteplováky dostanete k podvlíkačkám, už jste v horní stanici. Navíc to děsně houpe, což je děsivé.

Na sjezdovce

Nebo spíš u sjezdovky. Během adrenalinového sešupu to může přijít na každého. Ale stejně jako u lanovky – svlíkejte se z toho všeho. Navíc s lyžema na nohách je to docela o hubu. A studí to.

V převlékací kabince

Pokud nejste příznivci grupáče nebo voyerismu, radši tam ani nelezte. Ono rozdávat si to mezi třemi zrcadly pastva pro oko opravdu není. A co teprv lítačky – pěkně rychle pak poletíte z obchodu. Oblečení neoblečení.

Toi-toiky

Ani tu obvyklou potřebu si tam člověk neužije. Proto je k podivu, že na fesťákách pravidelně narážíte na šoupající se toi-toiky. Bez opření to opravdu nejde, i když se tam před vámi realizoval další z lordů hoven. Prostě kekel!

V klubu 10 000 m n. m.

Další filmové klišé. Dokonce i utřít si zadek během turbulencí je v letadle umění. Co teprve třít se tam v páru?

V poslední řadě v kině

Ve starých kinech je to zvlášť nepraktický – žádné polstrování, samý tvrdý výčnělek a hlavně vysoká pravděpodobnost, že si tam brzy něco přiskřípnete.

Ve výtahu

Pokud jste hotoví za deset vteřin, jak je libo. Bacha ale na důchodkyně z druhého patra. Mohly by vám to třeba narušit.

Ve vaně

Možná vás láká ta představa svíjejících se nahých těl v bublinkové koupeli. Ve skutečnosti je v takové klasické vaně docela těsno. Ještě jste si nikdy nepřipadali jako nemotorní  vorvani plácající se na souši? Tak si vlezte do vany…