1. Ty kapsáče ti vážně sluší. Podtrhávají tvoji ženskost, víš?
 2. Promiň, já jsem strašnej kozoroh. Já jsem si myslel, že jsi štír, to já vždycky poznám.
 3. Ježiš, já taky miluju Radku Třeštíkovou. Bábovky jsem přečetl stokrát, když jsem stavěl školu v Africe.
 4. Já tě obdivuju, že dokážeš být bez práce, ne každej má na to takhle shodit okovy společnosti. Miluju tvýho svobodnýho ducha.
 5. Počkej… a on ti jako odmítl koupit aktivní krystal, když stál jenom čtyři tisíce? Vždyť to je krásná cena! Jako Huawei P10 Lite, když si k tomu vezmeš tarif od Vodafonu!
 6. Máloco mě rozrajcuje tak jako holka, která umí vykrkat abecedu po třech panácích tuzemáku.
 7. Neblbni, vždyť life coach není ani povolání, Aneto. To je poslání!
 8. Moje práce není moc zajímavá. Já lovím talenty pro jednu modelingovou agenturu, určitě nic, co by tě nějak extra zajímalo. Nicole.
 9. Vždycky když vidím masnu, říkám si: „Jsem jedinej koho to zneklidňuje? Vždyť je to vvražda!”
 10. Všichni moji kamarádi chodí na ty Avengery a mě to prostě strašně nebaví. Kdyby se radši znovu podívali na Jíst, Meditovat, Milovat.
 11. Já miluju Justina Timberlaka. Vždycky, když nám na pohotovost přivezou nějaký dítě a já musím operovat třeba osm hodin, přežiju to jenom díky němu. Protože si ho pouštím na Spotify a nežere to data, protože mám Vodafone Music Pass.
 12. Vidím, jak tě tady dneska všichni nabalujou a… jen jsem se chtěl omluvit za celý mužský pohlaví.
 13. Počkej, já to jenom musím vzít. Ahoj, Leoši! Cože? No, to víš, že bych si na tebe mohl v pátek udělat chvilku. Tak já tě vyzvednu před Evropou jako obvykle? Super!
 14. … já mu vždycky říkám: „Jak ty to děláš, kamaráde, že můžeš mít sex s někým koho nemiluješ? To já bych nedokázal.” Protože já jsem takhle divnej.
 15. Normálně mě mullety neberou, ale tobě sluší.