1. Briketa

Podnik s příznačným názvem najdete na Žižkově u Nákladového nádraží. Když vám ujede tramvaj ze stejnojmenné zastávky, občas to v noci docela trvá, než dorazí další. A tak si můžete skočit zchladit vyprahlé hrdlo. 


2. Na Perštýně 

Šikovně umístěný nonstop, kde vyhrává jukebox, a jak říkají štamgasti, obsluha v podobě paní Irmy je „úplně přesně to vono“.


3. Nonstop potraviny na Letenském náměstí

Kromě toho, že tam můžete nakoupit spoustu dobrot do domácnosti, ještě tu je bufet, kde i ve tři ráno dostanete kuřecí paličky a podle některých dokonce nejlepší smažák v metropoli. 


4. Metro 

Na Palmovce člověk uvízne, ani neví jak. Naštěstí je tu ale Metro s příjemným a čistým interiérem, kde si můžete klidně protáhnout i rande se slečnou, když vás vymetou z luxusní francouzské restaurace.


5. Tučňák

V Tučňáku to žije. Atmosféra někdy lenivě snivá, jindy jako na Divokém západě. Muzikanti tu loví múzy a propíjejí honoráře, básníci čmářou na pivní tácky. A pak tam taky chodí spousta normálních lidí.


6. Sportbar Lokál 

Bacha, nepleťte si to s restaurací Lokál v ulici Nad Královskou oborou, která je sice fajn, ale po půlnoci vám tam nenalejou. Tenhle bar najdete na Miladě Horákové a užijete si tam drinky i tu pravou sportovní atmošku.


7. Bar Kobra

Na Miladě Horákové si můžete zajít i do baru Kobra. Budete si pak moci kvůli názvu připadat děsně drsně, a jestli rádi cestujete, můžete přebíhat mezi Sportbarem Lokál a Kobrou po jednom pivu klidně celou noc.


8. Krab

A jestli vás baví větší výlety, určitě vás chytne tadyhle Krab. Leží fakt daleko, až u Divoké Šárky a po dlouhé cestě vás odmění flipperem, fotbálkem, šipkami, ping-pongem, ale i simulátorem motorky.


9. Kobylisy Houk

Pokud máte rádi periferie, ale do Šárky se bojíte, zkuste Kobylisy. Je to daleko, ale na metru. A mají tu Houk bar. Tam už se o vás postarají jako o vlastního.


10. Houk Smichov

No a tady je sesterský podnik na Smíchově. Takže si můžete vybrat, jestli pojedete nad ránem nahoru do kopce, nebo dolů k řece. Škoda, že nemají teleporty. Pro tyhle dvě hospody se to úplně nabízí.


11. Domino

Červený a čisťoučký nonstop na Národní třídě. Krásná děvčata sem chodí oplakávat svá alkoholová extempore. A to je vám pohled, až srdce usedá. Tak je můžete pozvat na něco dobrého.


12. Six Inn 

Nonstopáč v Terronské v Dejvicích. Občas tu na baru u tyče tančí lepé děvy a vy jim můžete z legrace přeházet písničky v jukeboxu, takže pak  twerkují na balkánské dechovky. 


13. Club 777

Krásný a upravený nonstop přímo vedle nonstop bufetu na Letenském náměstí. Takže zase můžete střídat. Ale nebude se vám chtít, jelikož je tu klid, příjemná obsluha a občas sem chodí psát slavní spisovatelé. Fakt.


14. Roma Uno

A tady máme speciálku. Nonstop pizzerie, kde si vždycky skvěle pochutnáte na výtečné pizze a pak to spláchnete nějakým dobrým drinkem. Traduje se, že slepý harmonikář Mario Bihári tu prý jednou proseděl nonstop tři dny. Tak je tu dobře.


15. Plzenský nonstop

A naši procházku zakončíme na smíchovském Andělu. Nonstop s vlastním facebookovým profilem je opravdu vymazlený a krásný a bude vám tu blaze. Tak to zkuste.

Zapomněli jsme na nějaký váš oblíbený nonstopáč? To se stane, však to taky v redakci nestíháme všechno sami oběhat. Tak pojďte do nás a piště a posílejte. Ať příště víme, kam za novými dobrodružstvími.