Neodpovídá na SMSky

Pokud jí nestojíte ani za pitomou textovku, holt po vás asi zase až tak netouží. A kadencí esemesek se to nezlepší.

Žádný tajemství

Sebevětší intimita není dost velká, aby zůstala nevyřčená. Než se nadějete, budete vědět o každém chloupku vytrženém z pipiny. Aniž byste ji viděli. Samozřejmě.

Syndrom milosti

Jakmile váš vyvolenec jednou vysloví kletbu, že jste „děsně milý“, je to jakoby vám na čelo někdo vytetoval „nesahat“!

Chachachacha

„Ježiši to je ten nejlepší vtip, dokážeš si to představit, my dva, spolu, muhehehe!“ Hehe, jistě… obrovská legrace takováhle představa.

Výmluvy

Do kina či na drink s vámi nejde, anžto má něco strašně důležitého na práci. A pak celej večer z domácího kompu lajkuje vaší kámošce fotky z pláže.

Podržtaška

Když vás holka vezme nakupovat, může to vypadat jako super šance. Dokonce i do kabinky se dostanete. Ale případná erekce bude použita jako věšák. V horším případě budete venku hlídat. Věci.

Doteky

Nereaguje na letmý a skoro nenápadný dotyk. Nereaguje ani na ty trochu silnější. Ani na ty opravdu zřejmé. Jisté reakce se dočkáte pouze při naražení na mantinel.

Miláček

Mají svou ikonu a neustále melou o tom, jak jsou buď dokonalý, nebo nedokonalý. Vám to může být jedno. Vás se to netýká ani v jednom případě.

Spoluběžec

Pokud chce jít do posilky nebo vyběhnout do polí, to jste jí dobří. Hele, ale logicky, jo? Chtěla by se před svým vyvoleným nakrucovat v propocených trenclích?

Beze studu

Objekt lásky se před vámi rozhodně nestydí. Takže promenuje to své dokonalé tělo jenom v negližé… a někdy i bez něj. To byste si nejradši voči vyřízli. A sežrali.

Utěšování

Ozve se jen ve chvíli, kdy potřebuje nějaké nezúčastněné rameno, na kterém by se vyplakala. Bez zbytečných emočních vazeb. Ano. Vás.  

Sourozenci

Už řekla, že jste pro ni něco jako brácha? Tak si, milánci, vzpomeňte, jaké jste měli koitální vyhlídky se sourozenci. Žádné.

Poslední záchrana

Když vám po rozchodu s nějakou příšernou krávou či kreténem smutně řekne: „Tak jsme na sebe zbyli už jen my dva!“

Dohazovačka

„Hele, mám kámošku a ta je pro tebe jak dělaná.“ A víte co, možná to s tou kámoškou klidně zkuste. Horší to bejt nemůže.

Komplimenty

„Kluk, co s tebou jednou bude chodit, ten bude opravdovej šťastlivec,“ to je taky klasická friendzone věta. Znamená buď, že ten váš idol nechce bejt šťastlivec. Nebo spíš nechce bejt s váma. Ende. Šlus.