Otevírání lahváčů zubama

Brzo si zničíte zuby, takže budete muset otevírat, ó hrůzo, otvírákem, jako normální smrtelníci.

Diabolo

Taková ta cívka, jak ji točíte na šňůrce mezi dvěma klacíkama, občas vyhodíte do vzduchu, a když to cvičíte pár měsíců, tak ji zase zpátky chytíte. Jasně, možná na to sbalíte nějakýho pohůdkáře, ale to je asi tak všechno.

Olíznutí vlastního nosu

Většinou to prostě znamená, že máte málo místa mezi nosem a pusou. Anebo dlouhej jazyk. Což se občas hodí. Ale většinou ne.

Zapálení zippáku na jedno škrtnutí jednou rukou

Jasně, když jste Indiana Jones, musíte vyhodit letadlo do vzduchu a máte jen jeden pokus, je to neocenitelná věc. Ale buďte k sobě upřímní. Jste Indiana Jones?

Složitej nigga pozdrav

Než si se svým bro podáte ruku, trvá to deset minut a ještě si u toho málem vypíchnete obě oči. A nikoho, nikoho to nezajímá.

Krkání státní hymny

Jó, v putyce vás kámoši poplácaj po zádech. Když to předvedete poprvý. Pak se s váma budou chtít chlubit před nováčkama. A tim vašich necelejch pět minut slávy končí. I když jako bonus přidáte Nad Tatrou sa blýská.

Protáhnout si šprcku nosem a vytáhnout pusou

Klukům se to bude trochu líbit, holky váma budou opovrhovat. A pak i ty kluci. Taková intimní věc, a vy si ji protahujete nosem? No fuj.

Exování chlastu

Exování je extrémně neekonomické. Taková expárty vás vyjde na jednou tolik než normální. A ráno vám z ní bude dvakrát tak blbě.

Kytarový sóla

Úplně by stačilo, kdybyste zahráli Dajánu. Ale sorry, drtit Slashovy hardrockový sólíčka je úplně k ničemu. Nikdy to nebude znít tak dobře. Věřte nám. Nikdy.


Vždyť ani nemáte ten klobouk.

Umět Ludoflovo číslo zpaměti

Ani na matematické olympiádě vás za to nikdo po zádech nepoplácá. To prostě autisti nedělají. A všude jinde vás budou mít za magora.

Hrát na harfu

Musí to být těžké jako kráva. Jak harfa, tak se na ní naučit. A k čemu vám to bude? U táboráku na to nesbalíte ani ešus.

Zvedat věci prstama u nohou

Jasný, upadnou vám ruce a potřebujete si podat toaletní papír. Kolikrát za život se vám to stalo?

Hejbat svalama na povel

Chce to opravdu hodně cvičit a naučit se ovládat bez mrknutí svoji muskulaturu na povel. Abyste pak vypadali jako testosteronoví klauni.

Zpaměti odrecitovat Máj

Když se do toho dáte, trvá to dobrou třičtvrtěhoďku. Během toho vás opustěj kámoši, vaše holka zdrhne s učitelem literatury a do toho vám chcípne pes. Máchu v kuse nikdo nedá.

Bejt skinhead

Jste namáklí, máte slušivého bombra, kanady až nahoru zavázaný a hlavu jako tenisák. Ale stejně si o vás každej bude myslet, že jste kretén. A teď co, žejo?


Jeden z nejlepších příkladů superschopnosti na prd je legendární plivání na osmičku z filmu Knoflíkáři.