BELIEBERKY/DIRECTIONERKY

Prototyp zastydlé puberťačky, které třicítka klepe na dveře, ale jakmile Justin Bieber nebo One Direction vydají novou desku, bude všechny songy poctivě citovat pod svými selfíčky další měsíc.

METALISTI

Na první pohled připomínají zástupce Pekla na Zemi, které ale rozpláče každé video s roztomilým štěňátkem, co jim vyskočí na tajmlajně. Na koncertu kapely Trautenberk tanzmetal budou první, kteří vám podají pomocnou ruku, aby vás pogující dav neudupal k smrti.

EMANCIPÁTORKY

Zdánlivě nezávislé ženy, v jejichž repertoárech najdete převážně Beyoncé, Arianu Grande a Selenu Gomez. Protože Who run the world?!

ZHRZENÉ DIVAČKY DISNEY CHANNELU

Ve zkratce všechny fanynky Hanny Montany, které se nedokážou dostat přes to, že se z ní stala Miley Cyrus. Ve chvíli, kdy Disney hvězdička olízla kladivo, jako by v nich něco umřelo.

HUDEBNÍ HIPSTEŘI (Neřeknu ti, co poslouchám, páč pak bys to poslouchal taky!)

Byli “určitě první v republice!”, kdo poslouchal Twenty One Pilots, Lanu Del Rey a vůbec všechny interprety, které na vrcholy hitparád vyšvihl jediný úspěšný song. Ve frontě na koncert stojí klidně dva dny a pohrdavý pohled věnují všem, kteří jejich oblíbeného interpreta poslouchají kratší dobu, než tři roky. 

LIDI, CO CHODÍ NA RAVY

Odění v černém za každé situace, mlčenliví, nenápadní, ale z nějakého důvodu hrozně cool. Přes den usrkávají ristretta v zapadlých pražských kavárnách, po nocích se sjíždějí (no pun intended) na tajné techno či D’n’B parties.

NEZAŘADITELNÍ

Znají první song z alba téměř každý skupiny, jakýhokoli žánru, ale na otázku “Jakej je tvůj oblíbenej žánr?” zaboha nedokážou odpovědět.

OLDIES BUT GOODIES

Ženy mezi čtyřicítkou a padesátkou, které vymetou každou Oldies party v Benešovském kulturáku. Ideálně v dobovém kostýmu.

ŠLÁGRISTI

Lidi, pro který jsou Eva a Vašek národním pokladem, kam se hrabe Goťák a vůbec, každej novej interpret je podle nich zkrátka odpad.

„POSLOUCHÁ TO *dosaďte libovolného influencera*, TAK TO MUSÍ BEJT COOL!“

Tento bod není třeba komentovat.

HLUBOKÝ, MÍSTY DEPRESIVNÍ ČESKÝ RAP #DEEP

Pro klasiky Jayk3M a Raego, pro mladší třeba Lipo a vůbec celej Liberec. A pro nejodvážnější jedince nesmí chybět Shakespeare 21. století, Řezník. 

LIDÉ S HUDEBNÍM HLUCHEM

„Mám lístky na jedinej koncert v životě Leoše Mareše!“

JAZZMANI

Nenásilní mírumilovní milovníci kvalitní hudby, kterým je novodobá hudební scéna naprosto buřt. Důležitá je pro ně nedělní hodinka jazzu.

TRADICIONALISTI

„Franto, zahraj nám Tři čuníky! A Bednu od whisky!“

MOJE HUDBA

Sedmnáctý pořad Jaromíra Soukupa, už tuto neděli na TV Barrandov!

Ať už ale posloucháte cokoli, teď to můžete poslouchat kdykoli a kdekoli, aniž by vám to jakkoli polykalo data. S Music Passem od Vodafonu můžete bez čerpání dat poslouchat Spotify, Apple Music a hromadu dalších aplikací už za kilo měsíčně!