1. Bývalky vašich kámošů

Už je to pár let, co se s nima váš kumpán rozešel a od té doby jste je prakticky neviděli, jenže… Vám nezahnula, tak není důvod ji mazat, žejo.

2. Kámoši vašich bývalých

To samé z druhé strany. Jenom je to trochu víc matoucí, poněvadž po rozchodu nevíte, jak se k nim na těch internetech chovat. Lajkovat? Nelajkovat?

3. Lidi z dávný minulosti

Virtuálně se máte denně na očích, ale oni si vás nepamatují (nebo nechtějí pamatovat) a na ulici vás běžně míjejí bez pozdravů.

4. Bývalí spolubydlící

Chvíli jste sdíleli jídelnu a hajzlík, ale na pivo už spolu jen tak nezajdete. Proč taky, když máte všechny důležité novinky v newsfeedu.

5. Bývalí šéfové

Už je to nějaký ten pátek, co se za váma zaklapla firemní vrátka, ale tehdejší šéfové ve vašich kontaktech trůní stále. Zřejmě z nostalgie.

6. Máma vašeho kámoše

Tu paní jste viděli vlastně jen asi dvakrát v životě, ale nějak nemáte koule jí to přátelství odmítnout.

7. Týpek ze školy

Kdysi jste si ho přidali, protože jste dělali společný referát, a zapomněli jste si ho vymazat.

8. Ukliknutí

Mysleli jste, že je to někdo, koho znáte, jenže se ukázalo, že je to jen shoda jmen.

9. Randíčka

Týpci, se kterýma to nevyšlo víc než na jedno rande. Jsou vám úplně buřt, jenom nějak nemáte sílu hledat tlačítko delete a doufáte, že to jednou udělají za vás.

10. Spolužáci ze základky

Pomalu ani nevíte, o koho jde, protože vypadají úplně jinak než tehdá před patnácti lety v lavicích.

11. Sesbíranci z cest

Zřejmě v rauši cestovní horečky jste si je přidali, chvíli jste si intenzivně lajkovali každej post, ale nadšení po čase opadlo a už si nepíšete ani k narozkám.

12. Náhodný známosti z párty

Někdo vás někde seznámil, ale už ani netušíte, kdo to byl a kde to bylo. Zůstal jen slepý kontakt.

13. Lidi se stejným jménem

Když jste si zakládali Facebook, přišlo vám jako strašná sranda přidat si někoho se stejným příjmením, nebo dokonce identickým celým jménem. Ale vlastně nemáte šajna, kdo ten člověk je.

14. Slavný lidi

Znali jste je dávno předtím, než byli slavný, ale zase ne tak moc, abyste byli vážně kámoši. Tajně doufáte, že si vás nevyhodí a někdo důležitej je pak uvidí ve vašem seznamu.

15. Záhadní vetřelci

Nemáte ponětí, jak se mezi těma lidma probůh objevil nadstandradně osmahlej týpek, kterej píše azbukou. Nedokážete ho identifikovat. Ale co, třeba se to jednou vysvětlí…