1. Tak zaprvé Karla Gotta.
 2. A taky Jardu Jágra, Marka Ebena, Zdeňka Svěráka a Olivii Žižkovou.
 3. Prahu! Jeden starej dobrej song tvrdí, že Praha není jenom most a hrad. S politováním musíme konstatovat, že Bratislava je přesně tohle. Jenom most a hrad. Takže Praha je velké české plus.
 4. A Brno. Protože je to město, ze kterého si většina Česka dělá srandu, ale i tak je Brno stokrát lepší než Blava.
 5. Pivo! Možná se na světě dělaj lepší piva. Ale rozhodně se nedělají na východ od nás. Plzeň je naše a vy se s tím smiřte, bratia.
 6. Karla Gotta.
 7. Hezký Slovenky. Jako vážně, zbyly vám nějaký hezký holky tam na východě, nebo všechny bydlí v Česku?
 8. A když jsme u Slovenek v Česku, evidentně nám závidíte všechny vysoký školy. Protože každá kolej v republice vypadá, jako bychom byli okupovaný.
 9. Radku Třeštíkovou. Teda aspoň si to Češi myslí. Nebo si to aspoň myslí lidi, co čtou Radku Třeštíkovou… Minimálně si to myslí Radka Třeštíková.
 10. ČILICHILI, to je bez debat.
 11. Pak taky Karla Gotta.
 12. Vietnamskou menšinu. Máme Sapu a hromadu vietnamských večerek a celé hordy banánových dětí… na Slovensku nemůžete mít žádnou asijskou menšinu už z toho důvodu, že Slovensko je v podstatě asijská země.
 13. Praotce Čecha. Ten totiž vystoupal na horu Říp a řekl, že zůstaneme tady. Slovensko nejenom, že není země zaslíbená, ale ani nemají praotce Slováka… a ani tam nikdo nedokáže vyslovit Říp.
 14. Obecnou geografickou polohu. Protože kdyby byli Slováci srdcem Evropy, jednak by měli blíž na západ a jednak by byli dál od Maďarska.
 15. A už jsme zmiňovali Karla Gotta?

A teď si to můžeme se Slovákama konečně vyříkat! Od 28. října až do konce měsíce můžete s Vodafonem volat zdarma na Slovensko, abychom mohli společně oslavit sto let republiky! Takže už trénujte to jejich měkký Ľ ​. Nebo co.