1. Zachraňování lidí je práce na plný úvazek a dobrý poloviční úvazky se u nás sháněj těžko, takže by si museli najít sponzora. Což znamená, že by lítali okolo s nápisem SIMPLY CLEVER na hrudi.
 2. Musel by se zřídit speciální úřad pro registraci superhrdinů a každý kvartál by museli superlidi podávat výkazy své práce a jednou ročně daňové přiznání.
 3. A protože nejlíp se vždy sledujou prachy, měli by si čeští superhrdinové ideálně něco účtovat za záchranu lidí. Třeba třicet korun jako u doktora.
 4. Měli by mít vlastenecká jména… jako Kapitán Čechia, Líták nebo Superchlap.
 5. Museli by vytrpět fakt, že jim bohužel nestárnoucí hitmaker Michal David nazpívá speciální song.
 6. A že toho nejlepšího a nejnabušenějšího by hrál v ČT seriálu Ivan Trojan.
 7. A hned potom by běžela 13. komnata Krtčího muže.
 8. Základnu by měli ve Stínadlech. Nebo v Brdech, místo radaru. Páč v Česku je všechno blízko.
 9. Museli by se popasovat s tím, že do týmu přibyde středoškolský student, kterému na exkurzi v Temelínu vlezla do svačiny johana.
 10. Brněnský superhrdina by se jmenoval Chalk a vždycky, když by v zahraničním resortu neměli knedlíky, měnil by se v obrovskou zelenou potvoru.
 11. Wonder Woman by nebyla, protože už máme Lucii Bílou.
 12. Richard Krajčo by se zbláznil, protože by byl v Čechách někdo populárnější než on, a proměnil by se v Goblina. No, proměnil. Přejmenoval by se na Goblina. Konečně.
 13. Ale hlavní záporák by se jmenoval Prdelord a naši superhrdinové by s ním vedli vleklou bitvu, která by zničila celou Malou Stranu… ale pak by se ukázalo, že si ho jen vymyslel Kazma.
 14. A občas by v týmu hostoval bratrský superhrdina Brynzič, který ale stejně nikoho nezajímá, takže příště.