1. No jasně! Každej den dáváš na facebook svoji snídani, ale ten zločin proti lidskosti, který pak spácháš na záchodě si nikdy nevyvěsíš, co?

 2. Poslouchej, tvoje holka lajkuje nějakýmu týpkovi fotky. Jednu za druhou. A tobě nelajkla už tak dva týdny nic. Jen říkám.

 3. Uživatelka Veronika Klacperová zveřejnila fotky z dovolené. A je tam v plavkách. Mrk, mrk.

 4. Vážně? Vážně to chceš sdíle? OK…

 5. Dobře, vím, že jsi klik na “Ano, chci sdílet”, ale… vážně?!

 6. Fajn. Jak chceš. Oficiálně jsi za idiota. Hotovo.

 7. Rovnou sis mohl zasdílet motivační citát. Vzdych.

 8. Až budeš příště v Chorvatsku, místo trapných fotek čevavčiči si můžeš patou vyškrábat do písku PF 2018, abys byl nachystanej, co myslíš?

 9. Já nevím, no. Jako můžeš si to napsat na zeď, ale předem upozorňuju, že to není až tak vtipný, jak si myslíš?

 10. No dobře, no. Uvidíš sám.

 11. Podívej, já neříkám, že tvoje dcerka není na tý besídce roztomilá, jo. Ale teď budem to video tři hodiny nahrávat a pak si to stejně nikdo nepustí.

 12. Akorát ti pod to lidi budou psát, jak je to strašně krásný.

 13. Fakt, věř mi. Klidně nahraj pět minut tý besídky a za to natoč, jak tančíš nahej před zrcadlem a ďábelsky se směješ. A lidi ti pod to stejně budou psát, jak je to nádherný.

 14. Píše ti ta holka, co s tebou nechtěla jít na rande a chce po tobě zápisky do školy. Jen to rozklikni, ať tam má Zobrazeno a pak vypni chat.

 15. To je super, ten tvůj vtip o tom, že staří lidé nemají žádnou hodnotu, zasmál jsem se. Víš, že tvojí kamarádce nedávno umřel tatínek? Jop.