1. Ovoce z BIO obchodu. Nejdřív si myslíte, že je pro vás to nejlepší, ale když ho přitáhnete domů, zkazí se stejně rychle, jako ovoce z Tesca.
 2. Pizza Hawai. Na první pohled nevypadá vůbec špatně, dokonce by se dalo říct, že jde o něco extra, ale nakonec se ukáže, že ten ananas akorát zkazil obyčejně dobrou šunkovou pizzu.
 3. Harry Potter. Máte na to období hezký vzpomínky, ale tak nějak víte, že u nich by to taky mělo zůstat.
 4. Letní hit. Nejdřív ho máte plnou hlavu, myslíte na něj, kudy chodíte, ale po určitý době vás začne tak vytáčet, že jakmile na něj narazíte, naběhne vám žíla na spánku.
 5. Auto z bazaru. Vypadá skvěle, najeto má podle všeho málo, ale stejně se po čase pokazí a vy do něj vrazíte mnohem víc energie, než by si zasloužilo.
 6. Mel Gibson. Jako jasně. Má geniální zadek a nádherný oči, ale pak se dozvíte, že nenávidí Židy. Nebo v případě vašeho ex, že nenávidí Hledá se Nemo. Obojí je stejně strašný.
 7. Medvěd. Ne proto, že by byl chlupatej a obézní, ale proto, že na první pohled působí neškodně, ale jakmile ho poznáte blíž, může vás sežrat zaživa.
 8. Mimoni. Vypadají hrozně cute a zprvu jsou boží, ale nakonec začnou bejt ultra otravný. A vy navíc nehodláte to jejich “bananaaa” sdílet se všema.
 9. Ochucený cigarety. Ze začátku vám chutnaj, ale nedaj se kupovat dlouho v kuse. Takže je radši přenecháte mladším.
 10. Rapování Leoše Mareše. Dřív to byla sranda, ale teď už by si ty trapný pokusy o comeback mohl odpustit, ne?
 11. Mrtvej křeček. Ty dva roky s ním byly skvělý, ale i když si na něj občas vzpomenete a zabolí to, dobře víte, že je lepší pořídit si novýho, než se snažit stvořit křeččí zombie.
 12. Bývalá nejlepší kamarádka. Pač vám ho přebrala.
 13. iPhone 4. Bylo to krásný, ale už jsou tu lepší. Sorry, kámo.
 14. Pevná linka. Sluchátko, číselník, pořádná nostalgie… Jenže nakonec, kdo by potřeboval něco tak nepraktickýho, co vás stejně bude jenom držet na jednom místě?
 15. Špatnej vtip. Což asi mluví samo za sebe.