1. Vstávání. Jen rozlepí očko, už je o čem vyprávět. Třeba o tom, co se jí zdálo strašnýho. Nebo jak se jí zas nic nezdálo. Strašný!
 2. Cesta do práce. Po ránu je průser v dopravě absolutní tutovka. No a kdyby náhodou nebyla zácpa, tak se najde aspoň nějakej nýmand v tramvaji, co jí pomuchlal sukni.
 3. Počasí. Buď je moc vedro, nebo moc prší, nebo je výjimečně krásně. Ale každopádně je to vždycky blbě, páč i když je na obloze azuro a teplíčko tak akorát, ona musí dřepět v práci. 
 4. Práce. Tam se toho děje… tak předně toho zasejc měla na bedrech moc, nebo naopak moc málo. A těch osm hodin v kuse je prostě peklo. I když z nich tři a půl proseděla na cigárku.
 5. Kolegové. S těma je taky kříž. Buď se s ní nikdo v kanclu nebaví, nebo ji zas tahaj pořád na pivo a nedaj se odbýt. Jednoduše poděs.
 6. Oběd. Moc tučnej, moc slanej, moc málo, nebo naopak kotel, co se nedal sníst. Nebo ho snědla a pak ji bolelo břicho. Holt vždycky se něco najde.
 7. Kámošky. Jedna fňuká, jaký jsou chlapi šmejdi, druhá je zas čerstvě zamilovaná a nemluví o ničem jinym než o tom, jaký je to bájo. A co teprv, když si jedna nabalila chlapa té druhé.
 8. Posilka. Zas to stihla jen tak tak, no a pak tam byly fronty na sprchy, vedle na pásu běžel zpocenej smraďoch, někdo jí zabral oblíbenou skříňku a ty zmalovaný Rusandy na HEATu se teda vážně moc nezapotily, fakt peklo.
 9. Bebíčko. Tak předně je jasný, že se přetáhla v té posilce. No a do toho si určitě někde nakopla palec, odřela kolínko a vůbec ty puchejře z novejch bot… no znáte to. Trága.
 10. Paní za přepážkou. Za nějakým pultíkem přes den rozhodně potkala nějakou šerednou náladovou opici, která ji ani nepozdravila. Baba jedna!
 11. Nákupy. Měli slevy a ve slevách nic neměli. Nebo taky měli slevy a ona nemá peníze. Nebo měla peníze a slevy zas na potvoru nebyly. No hernajs!
 12. Náladička. Ráno měla náladu dobrou, odpoledne jí to zkazili ti kolegové, pak se vyklidnila v posilce no a pak ta ženština za pultem… prostě jak na horský dráze!
 13. Dění ve světě. Jednou jsou to uprchlíci, zaběhnutý kamzík ve vilové čtvrti… no každopádně, něco se děje furt!
 14. Vínečko s holkama. Servírka byla napřesdržku a ta kámoška jakbysmet. Nebo si naopak všechny vyměnily bezva drby, o které se musí podělit i s vámi přece!
 15. Vy. No a s váma je vůbec kříž. Páč vám tu celou dobu vykládá takový zajímavosti, a vy ji ani neposloucháte!