1. Tričko s displayem na zádech, na kterém by se formovaly nápisy jako NERUŠIT, ČTU SI! nebo trochu vlídnější NEČUM, VOLE!
 2. Speciální bunda, která by dala menší elektrickou ránu komukoli, kdo se pokusí na jejího nositele sáhnout. (To jsme si vypůjčili z Batmana.)
 3. Takovou trochu chytřejší Siri, která zvládne jednoduché hovory a u těch složitějších řekne: Víš co? Já si to asi nezapamatuju, můžeš mi to poslat do zprávy?
 4. Čepici, která bude měnit barvu podle aktuální nálady nositele. Protože se občas stane, že má takový introvert dobrou a společenskou náladu, ale zrovna se s ním nikdo nechce bavit. A pak je z toho smutný. Takže by mohli červeně nebo zeleně blikat. Protože to je to, co introvert chce. Blikat.
 5. Čidlo na chodbě domu, které by vám řeklo, jestli nikde nejsou sousedé, se kterými můžete uvíznout ve výtahu.
 6. Hermionin obraceč času… stačil by jen desetisekundový. Abyste se další měsíce nemuseli po nocích trápit tím, jak trapné bylo, když jste číšníkovi na jeho “Dobrou chuť!” odpověděli “Vám taky!”
 7. A samozřejmě urychlovač času, abyste mohli rychle přetočit těch hrozivých dvacet sekund, kdy celá místnost zpívá “Hodně štěstí zdraví!” a vy nevíte, co máte dělat s rukama.
 8. Nějakou psychopistoli, kterou byste mohli střelit člověka, který se k vám blíží a on by si najednou vzpomněl, že doma nevypnul vodu. Takže by musel odběhnout a vy byste se vyhli kontaktu s lidmi.
 9. Seznamka, která bude fungovat na principu NAJDĚTE NĚKOHO, KDO NENÁVIDÍ TY SAMÉ VĚCI, CO VY!
 10. Sluneční brýle s vnitřním projektorem, abyste při konverzaci s kýmkoli mohli číst svoje poznámky k hovoru a nemuseli improvizovat.
 11. Teleport. Ani by to nemusel být normální teleport, který vás dostane všude, stačil by teleport, který vás na zavolání dostane domů.
 12. Sadu dýmovnic, které můžete odpálit kolem sebe a rozpustit se v mlze jako nindža, když vám začne být konverzace nepříjemná.
 13. Scanner, který by zmerčil člověka a řekl by vám, o čem by si rád povídal a jakou větou začít.
 14. A samozřejmě maskovací zařízení à la predátor. Vždycky, když po vás někdo bude něco chtít, zneviditelníte se a vypaříte se po stromech… všššchů…
 15. Nebo článek, kterej se pokusí vysvětlit ostatním, jak to máte těžký, aby s k vám chovali milejc. ČILICHILI #WeCare