1. Tak třeba to, že vás vyhodili ze školy, je dobrý sdělit rodičům pomocí kouřových signálů z kopce přes údolí.
 2. To, že někoho milujete, nejlépe vyjádříte tím, že mu v noci na stěnu domu vytvoříte propracované 3D graffiti.
 3. Když chcete svému partnerovi napsat seznam na nákup, úplně nejlépe uděláte, když ho napíšete pomocí lyrické básně plné dvojsmyslů a symboliky.
 4. Když někomu potřebujete dát pěstí, ideálně si na to objednejte kurýra, protože tihle kluci mají frustrující práci a rádi si do někoho praští.
 5. Vyhlásit válku by bylo skvělý třeba pomocí lampionu štěstí. Hlavní výhodou je, že taky nemusí vůbec dorazit… a soupeř bude zaskočen vaším náhlým vpádem.
 6. Když chcete reagovat na facebookový komentář, najděte bydliště dotyčného, oholte mu psa a natetujte na něj svou odpověď.
 7. Smrt v rodině zásadně oznamujte příbuzným propracovaným systémem smajlíků a emojis.
 8. To, že vás podvedl a vy ho teď kvůli tomu opouštíte, je dobrý vytepat mikroskopickými písmeny na projektily ráže 9 mm, které po něm můžete s hysterickým křikem střílet.
 9. To, že si někoho odebíráte z přátel, je super napsat dotyčnému na zeď.
 10. Lásku nejlépe vyjadřovat pomocí propracovaných povídek, do kterých potom zabalíte šutry. A ty pak můžete milované osobě házet do okna. <3
 11. Výši svého IQ efektivně sdělíte tak, že budete sdílet písně Tomáše Ortela.
 12. Chcete-li napsat závěť a potřebujete, aby se k příbuzným dostala až několik let po vaší smrti, měli byste to ještě dnes poslat Českou poštou.
 13. Jste-li masochisti a chcete, aby se to o vás vědělo, vydejte se někam osobním vlakem Českých drah.
 14. To, že jste těhotná, sdělíte svému partnerovi ideálně tak, že si vyfotíte test a fláknete si ho na instagram.
 15. A všechny tyhle věci i hromada jiných jdou nejlépe komunikovat gifem. A největší problém gifu je to, že často nemůžete najít ten správný, který se hodí k situaci. Když ale půjdete na SEM na stránku www.RekniToGifem.cz, prostě napíšete větu do řádku a gif se vám poskládá sám.