1. Že děti nosí čáp. Sice nám bylo líto chudáka opeřence, co se musel tahat s tříkilovým novorozencem, ale když to ta máma říkala… tak co by to nebyla pravda, žejo.

 2. Že se oplodňuje močí. Pozdějc už jsme byli chytřejší a nějak jsme vytušili, kam se co strká. A to čůrání bylo prostě tak nějak logický.

 3. Že stačí vedle někoho usnout. Protože když se spolu lidi vyspí, tak je z toho dítě, to dá rozum.

 4. Případně, že otěhotníte po svatbě. Navlíknete prstýnky, řeknete si ANO a voilá – za devět měsíců je z toho mimino jedna báseň.

 5. Že stačí vášnivá líbačka za školou. A když jste pak dostali první pusu od spolužáka, trnuli jste hrůzou, jak to narůstající břicho doma vysvětlíte.

 6. Že provozovat bezpečnej sex znamená bejt přitom oblečený. S teplákama a fuskama je to sichr, ne že ne.

 7. Že se to dělá jen do zadku. Případně to nějak jinak úzce souvisí s trávicím ústrojím.

 8. A co teprv přesvědčení o veledůležité úloze pupíku. Tuhle věc jsme prostě na těle nemohli mít jen tak z voleje, nějakou zásadní roli přeci hrát musí…

 9. Že spermie z jednoho varlete jsou holčičí a z druhého klučičí. A že je to padesát na padesát, který se zrovna vypustí.

 10. Že napoprvé se nedá otěhotnět. Jó, hromady mladých matek by mohly vyprávět.

 11. A taky že to mezi dvěma teplýma klukama vypadá trochu jako šermířský souboj.

 12. Že naši to v žádým případě nedělají. Teda, jednou to udělat museli, ale to už je hrozně dávno a další děti nechtějí, takže je to jasný.

 13. Že musíte něco pozřít, abyste měli dítě. Třeba sníst nějakej zázračnej lék od doktora nebo vypít odvar z kouzelnýho kořene.

 14. Že se rodí konečníkem. Když už se to do něj teda strká, tak je snad jasný, že ven to půjde stejnou cestou.

 15. Nebo že se holkám v zadku schovává pinďour. A vlastně jsou to nedovyvinutý chudinky.

 16. A nakonec, že se souloží zásadně v noci a pod peřinou. Jak jinak, když tou klíčovou dírkou jsme neměli šanci spatřit nic jinýho…