1. Vizáž

Na světě existuje jen velmi málo lidí, na které je po ránu hezký pohled. A pokud je jedním z nich váš partner či partnerka, vy k zulíbání určitě nebudete.

2. Dech

Buď je vám to jedno a funíte si vesele do tváří výpary včerejších večírků, nebo se snažíte na druhého radši moc nekoukat a radši vůbec nevzdychat, abyste na něj nenadýchali. Ani jedna varianta nedává dobré výsledky.

3. Ulepenost

V noci se holt člověk zpotí, tvářička i vlasy se zdravě omastí. Někdy to dokonce při hrátkách vypadá jako slimáčí porno. Zvlášť v horkých dnech.

4. Spontaneita

Pokud se rozhodnete bod 2. Dech a bod 3. Ulepenost vyřešit mycími prostředky, tak nějak se vám z toho ranního dovádění vytratí spontaneita. A když už jste čistí, proč se zase znovu popatlávat tělesnými tekutinami ostatních, že?

5. Pyžamo

Takové to kostičkované. Nebo froté v barvě hnědé. Někteří lidé ho skutečně nosí. Těm by mělo být vyžadování ranního sexu ovšem zapovězeno zákonem.

5. Únava

Spánek = odpočinek. Sex = námaha. Je ráno. Co si vyberete?

6. Rozcvička

Soulož je prý nejlepší ranní rozcvička. Ale víte snad o někom, kdo má rád ranní rozcvičky? Vždyť nás tím týrali už od dětských let na táborech. (Pořád mluvíme o rozcvičce!)

7. Není čas

Po ránu se vzmůžete nejvýš na nějakou tu rychlovku. Jak jste rozespalí, tak si pak vlastně celý den nejste jistí, jestli to nebyl jen hanbatý sen. A je vám trapné se na to zeptat.

8. Vstát dřív

Když si to chcete užít v klidu nebo si předtím přece jen dát spršku a loknout si ústní vody, musíte dřív z pelechu. A kdo by to dobrovolně dělal?

9. Usnete

Pokud to jeden z vás během předehry zalomí, protože se prostě málo vyspal, nepočítejte s tím, že by v dohledné době došlo k dalším sexům. Ať už ráno nebo večer.

10. Snídaně

Většina lidí má po ránu fakt radši kafe a vajíčka než něčí pohlavní orgány. Ale fajn, i takoví se najdou. Problém je, když máte takový hlad, že si během toho radši představujete, jak zasouváte chleba do toustovače.

11. LENOST

Když už se rozhodnete do toho jít, tak se vlastně pořád snažíte šetřit, oba chcete být dole a trochu to flákáte.

12. Erekce

Když už je jednou tady, tak by se měla využít, že. Aby jí to nebylo líto.

13. Sousedi

Když do toho bušíte večer, stačí, když si Novákovi vedle zesílí televizi. Když je vzbudíte ráno, jsou akorát naštvaní.

14. Světlo

Po večerní dvojce vína, při tlumeném osvětlení, svíčkách či světle měsíce je všechno tak nějak krásnější než v plné a nemilosrdně střízlivé palbě slunečních paprsků.

15. Den

Den začíná. Ptáci řvou, začnou chodit SMSky a notifikace z Facebooku a Twitteru, a vy prostě nemáte klidu.

16. Všichni říkají, že je to super

Takže když napíšete článek o tom, že je sex ráno debilní, lidi vás zlynčujou a řeknou, že nevíte, o čem je život.


P. S. Jasně, že tady pindáme na ranní sex. To je ale taková pózička. Rovnice je jasná, ranní sex je pořád lepší než žádný sex. A žádný sex je pořád lepší než octové brambůrky.