1. Neoholený nohy

Co může být horšího, než když se rande velmi  slibně vyvíjí, a vám dojde, že vaše nohy vypadají jako suchý zip.? Snad jen když vám secvakne, že v podpaždí máte cosi, co připomíná drátěnku.

2. Zapomenutý heslo na wifi

Pokud se vám povede zapomenout heslo na domácí wifinu, budete za trotla před každou návštěvou. A až přeinstalujete systém, tak i sami před sebou.

3. Vybitej telefon

Vždycky v tu nejnevhodnější chvíli si váš mobil usmyslí, že má dost. A čau nazdar! Vystrčí na vás akorát ztemnělý displej.

4. Přílohy

Myslíme přílohy k mailu, ne k řízku. Buď ji zapomenete přiložit úplně, nebo pošlete omylem nějakou jinou, třeba jedno z vašich nepovedených selfíček. A pokud už je náhodou všechno v pořádku, příloha zaručeně nejde otevřít.

5. Facebook fotopárty

Tím myslíme to, když se probudíte po večírku s totálním bolehlavem a na Fejsu najdete fotku jak předvádíte svoje vrcholný párty číslo „protahování šprcky nosem do pusy“. Samozřejmě jste otagovaní a fotka má šedesát lajků a patnáct sdílení.

6. Ubývají followeři

Totální horor moderního člověka nastává ve chvíli, když mu začnou bez zjevného důvodu na Twitteru ubývat followeři. Sebeúcta pak klesá spolu s jejich počtem.

8. Dojdou víčka na kafe

Ve vaší oblíbené kavárně dojdou taková ta bílá plastová víčka, co chrání vaše lattéčko před vylitím. Takže pocintáte sebe, všechny okolo a z maxi karamelového latté máte rázem na dně takové piccolo. A to navíc piccolo ani neexistuje.

9. Nový Facebook

Když se Mark Zuckerberg zase rozhodne, že své mimčo hodí do nového designu a rozhodí tím celý svět.

10. Nedostatek paměti

Ať už na vaší flashce, mp3 přehrávači, telefonu či compu, nedostatek paměti zmanená nejotravnejší věc na světe. Musíte se prohrabávat vlastními zbytečnými fotkami a dokumenty, a rozhodnout se, které jsou ty nejzbytečnější.  

11. Selfíčka

Selfie, do duše okno, praví moderní přísloví. Jenže kde máte pořád brát inspiraci na nové a nové autoportréty a profilovky na Facebook? Navíc vždycky musíte nasekat aspoň dvanáct fotek, než vystřihnete tu správnou pózičku. Což vás mnohdy vrátí k předchozímu bodu “Nedostatek paměti”.

12. Překlep v prezentaci

Čím víc prezentací po vás zbyde, tím více jste člověkem. Jenže pokud se vám na brífingu povede na zeď promítnout slajd, kde jako uher na čele puberťáka svítí hrubka, jste ztraceni. To prostě neokecáte.

13. Wifi na WC

Ne pravcovna, ale záchod je místo, kde potřebujete nejvíc internetu. Jenže většina toaletních místností se vyznačuje proklatě slabým signálem. A to je pak lepší se na to vys…

14. „Přečteno“

Chytré telefony nebo facebookový chat vám dokážou říct nejen to, že vaši zprávu doručili, ale také že si ji dotyčný či dotyčná přečetli. Což je super, protože můžte velmi přesně sledovat, jak dlouho vás s klidem ignorují. A celou dobu se tím můžete kvalitně užírat.

15. Facebook vztahy

Odvěké dilema kdy se dát na Facebooku s někým do vztahu? Po prvním vydařeném rande, po první úspěšné noci, po sestěhování nebo radši až po svatbě? A kdy status u srdíčka zrušit? V podstatě je to jedno kdy, jistí si buďte hlavně tím, že sklidíte spoustu komentářů, lajků, nebo naopak mračivých smajlíků.

16. Nejde internet

Totální armageddon. Konec. Ende. Schluss. Svět, jak ho známe končí. A my se o tom ani nedovíme, protože nemáme internet, tak není odkud.