1. Módní výstřelky. V nasrávačkách je prostě blaze a basta! Čert vem, že to estétovu očku úplně nelahodí.
 2. Chlupy. U mužského se strniště váží zlatem, ale jak to někde drhne nám, jsme za obludky. No a? Kdo se má furt ohánět břitem…
 3. Vyprazdňování. I ta nejvymazlenější princeznička denně sedává na míse. A prdí a krká jako starej námořník. Se s tim smiř!
 4. Přejídání. Nezřízené obžerství dokáže ovládnout i nafrněnou dámičku. Kdo by taky pořád futroval dia saláty s kozím sýrem, žejo.
 5. Když se večer neodlíčí. Jó, jsou holt situace, kdy na nějaký šolíchání s vatovejma tampónkama nejni nálada. Povlečení na polštáři si stejnak perem samy…
 6. Nadávání na krámy. Je to břímě, na které si navzdory železné pravidelnosti prostě nejde zvyknout. NIKDY. Tak si zvykejte!
 7. Chrápání. Třebas s otevřenou pusou ve vlaku je to ultrasexy. Ale každej si snad někdy potřebuje dáchnout, no ne?
 8. Pití piva nebo whiskey. Křehkost stranou, kdo má pořád cumlat cosmopolitany? Pijem, co nám chutná, hotovo, finito. Na zdraví!
 9. Když je jí vidět až do kuchyně. V pozici nohy křížem krážem prostě časem zákonitě dostanete křeč a je potřeba se trochu uvelebit. No a co, že zrovna máte mini.
 10. Ožírání se. Každý se někdy zřídí, jako zákon káže. A můžem snad za to, že nám příroda nadělila menší játra?
 11. Kouření. Echtovní touha po nikotinu se ke všemu dostavuje po pár pivech, když už máte naváto, takže double ekl. Ale ta hladinka je snad dostatečná omluva…
 12. Kocovina. Barva čerstvě natřené stěny a hlava v míse občas nemine ani éterické krasotinky. Jsou to přece jenom taky lidi, no ne?
 13. Kousání nehtů. Každá by furt mani a pedi, jenže co to stojí peněz a času… V prekérní situaci si holt člověk musí umět poradit.
 14. Ozdůbky na těle. Trocha kovu v obličeji nebo inkoustu na kůži ještě nikomu neublížila. Tak jakýpak copak.
 15. Když je trochu do větru. Jojo, to by se vám líbilo, upejpavá světice, co si umí vybrat. Jenže libido si nevybírá. A jeden pak snadno přebere…
 16. Feminismus. Máme taky svoje práva, no ne? Třeba dělat všechny tyhle prasárny a nestydět se za ně. Hernajs!