1. Tak zaprvé by nejspíš neexistovala, protože by se všechny věděcké kapacity světa za podpory multimiliardových grantů snažily ji úplně vymýtit.

 2. Ale kdyby existovala, všechny náboženské rituály od bar micva až po biřmování by se odvíjely od toho, kdy to chlapec poprvé dostane. Tolik slávy!
 3. Vložky a tampóny by byly hrazeny pojišťovnou.
 4. A byly by na ně superakční reklamy, kde banda frajerů střílí zombíky a potom si ten největší borec nacpe tampon do díry po kulce a podívá se do kamery a řekne: „Zachrání v každé situaci.“ Tampokalypsa.
 5. Až na to, že by nebyly tampóny ani vložky, ale něco daleko sofistikovanějšího. Protože žít ve světě, kde vám někdo vrazí do ruky kus vaty a řekne: „Na, ucpi si to!“ to bychom asi nerozdejchali.
 6. Kdyby se nám perioda zpozdila, měli bychom speciální appku, kterou bychom stiskli, ta by nás odnavigovala do nejbližšího baru a tam bychom měli tři panáky na účet podniku.
 7. Všichni muži po celém světě by se se sportovním duchem synchronizovali do jednoho týdne. Říkalo by se tomu temný týden. A v dokumentech by se pak říkalo: „Tento zaostalý kmen uprostřed amazonské divočiny je natolik primitivní, že muži stále ještě menstruují nesynchronizovaně.“
 8. A ten týden v měsíci by se prostě nepracovalo, protože sorry, ale nikdo nemůže přijít do práce s krvácejícím penisem. Prostě ne.
 9. Zároveň by během toho týdne byly slevy na čokoládu, zmrzlinu, akční filmy v kině a v televizi by se jednou za dvacet minut objevila krásná žena, která by řekla: „Neboj, draku, zvládáš to. Jsi skvělej.“
 10. A když už jsme u televize… muži by měli během svých dnů výhradní právo na ovladač. PROTOŽE PROSTĚ PROTO, OK?!
 11. A kdyby po nás ženy chtěly v tomhle období alespoň orální sex, bylo by legitimní po nich hodit nůž a zakřičet: „Jsi normální, ty krávo?! Já tady trpím!“
 12. Vraždy spáchané během temného týdne by byly trestány pouze čtvrtinovým výkonem trestu. Protože come on.
 13. A ženy by byly legálně povinny nosit nám malé roztomilé dárečky v průběhu naší periody. Cena dárečků by byla odvozena od výše platu. Byla-li by žena single, musela by ty prachy odvádět na daních a tyhle peníze by se pak formou dávek rozdělovaly zadaným ženám s nižšími příjmy. Protože není důvod, aby kluk trpěl jen proto, že je jeho holka chudá.
 14. Urolog by se platil zlatem… a nebo možná by na to bylo speciální medicínské zaměření. Periodolog.
 15. Bylo by legitimní na toto téma mluvit a žertovat i ve vysoké společnosti. Kdykoli vyjma temného týdne.
 16. Ve chvíli, kdyby to pro muže kolem padesátky skončilo, jeho rodina a přátelé by pro něj uspořádali večírek a tam by mu slavnostně předali červené hodinky.

ad-bannery-google-728x90px