1. práce

Pokud pracujete, tak nejspíš jako lékař, či policista. Případně máte zajímavou práci ilustrátora nebo máte flek v televizi. A ano, možná jste sloupkař. Těch je spousty. Nicméně do kanclu stejně moc nechodíte, takže je to putna.


2. volný čas

Jelikož do práce vlastně nechodíte, flákáte se přes den po kavárnách či na bytě. Nebo s holkama po nákupech.


3. bydlení

Nejspíš máte náramný byt s terasou někde v centru. Jen má každý pokoj pouze tři stěny. Tu čtvrtou okupuje kamera…


4. krása

Vypadáte jako z plakátu. Zuby, hadry, postava. Chlapi přesně se 17 šedinami na skráních a holky i po dětech s velikostí XS.


5. večery

Ty trávíte v baru. A jako zázrakem tam máte vždycky volný stůl. Ten nejlepší u okna, přirozeně.


6. kámoši

Máte tak tři, čtyři velmi dobrý kámoše, se kterými dokonce i bydlíte. A zase zázrak, vzájemně si ani po čtyřech sériích nelezete na nervy a ponorka proplouvá někde pod hladinou.


7. rána

Jako holky se před spaním nemusíte odličovat. Zato se ráno budíte perfektně nahozený a se sexy rozcuchem, za který byste jinak u Tony&Guy daly majlant. A ani jednomu nečáchne z huby.


8. večírky

Chlapům se plete jazyk vyloženě zlehka, děvčata se po chlastu jen chichotají. A nikdy byste si nepoblili boty a nenapsali ožraleckou esemesku svýmu ex.


9. jídlo

Na oběd nebo večeři chodíte prakticky pořád. Jen tedy nejíte. Akorát se v tom krapet ponimráte a proházíte přílohu. To samý s pitím. Lejete celý večer, a motolice nikde.


10. hadry

Ačkoliv děláte třebas jako dobrovolníci v Červeným kříži, skříně máte narvaný k prasknutí skvělými věcmi. A nikdy si na sebe nevezmete nic dvakrát.


11. talent

Něco rozhodně umíte. Zazpívat, něco zatančit, odoperovat slezinu verzatilkou. Prostě žádné béčko, přeci vás scénárista nenechá pachtit se seriálem jako úplné nýmandy bez talentu.


12. počasí

Víceméně celé měsíce máte léto. Na jeden den (díl) oblíknete zimní bundu, anžto se musí oslavit Vánoce a druhý den je zase sluníčko.


13. humory

Jste vtipný. Stačí udělat fórek, a ozve se salva smíchu. A u polibku zase takovýto táhlý oooooooooh.


14. láska

Chvilku si užíváte beznadějnou zamilovanost, pak se objeví nějaký osudový věci a nakonec vám objekt propadne. Taková náhodička, že jo.


15. čas

Ženský tu prakticky nestárnou, chlapům pak občas přibude nějaká sexy šedina navíc. Jen haranti z měsíce na měsíc vyrostou z batolat do předškoláků.


16. bačkory

Boty na doma v seriálech nosí jen bačkory. Zato v křuskách na ven se válíte i v posteli.


17. příroda

Ta v seriálu nevolá. Hrdinové nekadí a ruce se nemejou. Krásnej svět.