1. Social manager na volné noze, který přes monitor svýho maca vykládá o nesmyslnosti konzumu.

2. Stážista tiskového oddělení české divize fastfoodového řetězce, co přes monitor svého lenova vypráví o tom, že je prodejná komerční děvka a udělá za prachy cokoli. „Takoví už my vod reklamy holt sme.“

3. Někdo, kdo si právě koupil blok od Moleskinu a teď ostentativně začíná kreslit svůj komiks, který tenhle žánr konečně posune mezi opravdovou literaturu.

4. Číšník, který má víkendový baristický kurz, a je tedy víc než vy. Dívá se na vás jako na idiota, když nepochopíte rozdíl mezi patnácti druhy přípravy kávy.

5. Módní blogerka, která si vyfotí sójové capuccino s karamelovou pěnou na stolku, veganské brownies na pultíku u okna, růžové timberlandy proti parketám na podlaze a ruku v kalhotkách na toaletě. Pro přítele.

6. DJ Wich.

7. Projektová manažerka z reklamky, která je už ve čtyři zhulákaná Aperolem a vykřikuje něco o přednostech výkonnostního marketingu

8. Vystrašená rodina, co je na víkend v Praze u švagra, vůbec neví, co tu dělá. A protože netuší, že džus je tu jen fresh, nechá tu za dvacet minut pětikilo.

9. Hipster, který sáhodlouze vysvětluje obsluze, že nápady a ideje jsou regulérní měna, kterou může za svůj flat white normálně zaplatit, a ohání se u toho Kantem. Fyzicky.

10. Studentky sociální pedagogiky, co jdou sharovat svoje zápisky z přednášky o výuce slepých dětí a domnívaly se, že je to tu vyjde levněji než ten Starbucks minule. Chyba.

11. Obstarožní donchuán, který se právě hláškami od Nietzscheho dostává do kalhotek vykulené gymplačce, která je ale vlhká z pohledu na

12. Erika Taberyho.

13. Rozhádaný gaypár, jehož jediný dialog za celé odpoledne spočívá ve větách: „Sluší ti to.“ „Jo? Aspoň tolik jako Tomášovi Hrotkovi, když mu tak lajkuješ fotky?“

14. Výměnný student z Pobřeží slonoviny, který vysvětluje svojí nedůvěřivě se tvářící  spolužačce, že ať holka vypije fair trade kávy kolik chce, ekonomiku Západní Afriky to nevylepší.

15. Mladý pár z Pardubic, který je v Praze na výletě a jeden před druhým dělají, že v hlavě nepočítají, jestli jim zbyde na mekáč na hlaváku.

16. Lumbersexuál v kostkované košili, který pije plzeň z lahve a užívá si svou maskulinní nadřazenost nad zbytkem kafesmečky u stolu.

17. Parta holek, která si tam sedne po práci a pozvolna likvidují džbánek bílého za doprovodu něčeho, co ani tak není dialog jako spíš střídavý monolog. „Já nevím, jak si to ta Julie představuje. To je přece jasný, že když je od rána do večera v práci, že na ni bude Štefan naštvanej, já bych byla taky naštvaná. A navíc v tý práci nic nedělá! Jako já nechci nic říkat, ale jak věčně dává něco na facebook? Jako sorry? Tak Julie, se nediv, že jsi v práci do devíti, když polovinu dne strávíš na facebooku, že jo.“

Peklo vypadá jako designová kavárna.