1. To zase budou prázdniny na dvě věci. Všichni jezdí na Saturn, jenom my za babičkou na Měsíc.
 2. Co se týče telepatie, je moje máma úplně ztracený případ. Když chce něco říct, tak stejně otevírá pusu. No prostě lame.
 3. Dneska jsme měli párty. Pouštěli jsme si takovou strašně oldschool retro věc a upřímně, už dlouho jsem se tak nezasmál. Jmenovalo se to Interstellar.
 4. Máme ve škole takovýho divnýho spolužáka, kterému se všichni vyhýbáme. Jeho rodiče ho nenechali očipovat. Hippíci.
 5. Můj táta je fakt magor. Už půlhodiny vyčítá našemu autu, že nedalo blinkr.
 6. Strašně závidím svému psovi. Když chce, tak se prostě může vypnout.
 7. Nemůžu tomu uvěřit, ale moji rodiče se seznámili jinde než ve virtuální realitě. Nechtějí mi říct kde. Prej bych to stejně nepochopil.
 8. Ty vole, to tvoje auto snad jezdí na naftu, ne? Ha ha ha ha ha.
 9. Udělala jsem ve třídě dojem. Přinesla jsem ukázat tamagoči po předcích.
 10. OMG!! Přivedla jsem si domů kluka. Je to kyborg (ale fakt kus) a mého tátu nenapadlo na úvod nic lepšího, než se zeptat, jestli nehledal spíš Sarah Connorovou. Naštěstí to nikdo nepochopil. Otec je megatrapák.
 11. Dneska jsme doma zase poslouchali dědovy vzpomínky. Vyprávěl nám, jak v dětství pouštěl draka. Pochopil jsem, že to bylo něco jako starodávný dron. Ale neměl kameru a lítal jen na podzim. WTF?!
 12. Mé robotické kamarády popadla podivná mánie. Hlásají návrat ke kořenům, takže se všichni snaží vypadat jako R2-D2 z filmů pro pamětníky. Děsná póza. Hipsterboti.
 13. Když se mají rodiče někam teleportovat, tak vždycky nasadí takový debilní výraz, jako kdyby to dělali poprvé, nebo co… Fakt se za ně stydím.
 14. Dostal jsem záchvat smíchu, když se mě táta snažil přesvědčit, že už za jeho mládí byly chytrý telefony. Až na to, že se jich musel dotýkat prstem, poněvadž se nedaly ovládat myšlenkou. Nevím, jestli chápe, co znamená chytrý.
 15. Abych furt nehejtoval: Vždycky se těším domů, když cítím, jak máma tiskne večeři.
 16. Někdy mě mrzí, že si rodiče místo mě nenaklonovali třeba ovečku.
 17. Tak Karel Gott získal dalšího Zlatého slavíka. Nemám tušení, co je to slavík, ale ta nesmrtelnost je asi fajnová věc.